“Smutna zkusenost”

Spice India
Kuchyně: Indická
Možnosti stravování: Donáška
Okolí: Žižkov
Popis: Spice India je indická a bangladéšská restaurace, která vám nabízí širokou škálu indických a bangladéšských specialit z různých druhů masa, zeleniny a krevet. Naše pokrmy připravujeme za použití těch nejkvalitnějších surovin a koření. Vždy dbáme na použití nejlepších přírodních bylinek a koření, abychom zajistili co nejvyšší kvalitu a chuť vašich jídel. Naše kuchyně je dále vybavena moderními technologiemi včetně speciální Indické hliněné pece zvané “Tandoor”. Spice India je místem, kde si v příjemném a čistém prostředí můžete vychutnat uklidňující a romantickou atmosféru. Ve Spice India jste kdykoliv srdečně vítáni. Navštivte nás třeba na oběd nebo na večeři. Případně si od nás můžete objednat dovážku, kterou vám přiveze náš vlastní řidič, nebo kterou si můžete vyzvednout v naší restauraci. Jsme přesvědčeni, že si zamilujete naše skvělé jídlo a naše služby ve Spice India, a už se nemůžeme dočkat, až vás zde přivítáme.
Recenzováno: 14. října 2020

Restauraci jsme navstivili v obdobi jejiho vzniku a byli jsme spokojeni. Bohuzel dnesni smutna zkusenost me donutila napsat recenzi coz delam poprve. Shrnuto v nekolika bodech.
1. Na obed jsem cekal 2 hodiny a 25 minut.
2. Jidlo bylo opravdu spatne i na poledni menu, coz me mrzelo nejvice. Bez chuti, mastnota pretekala, dva male kousicky masa a KEEMA PARATHA opravdu maso ani z dalky nevidela.
3. Misto ceny za poledni menu i kdyz to bylo ve 13:00 objednane me napocitali plnou cenu za jidlo, tzn. temer dvojnasobek. A dovozce me udal duvod, ze jsem po telefonu neuvedl, ze jde o poledni meny. Coz me prislo usmevne a oznamil me, ze neni mozne ani platit stravenkami, kterymi podle jejich informaci je mozne platit.

To se me nestalo ani v Indii.

Poděkujte uživateli 371alesm.

Recenzováno: 19. října 2019

výborné a naprosto autentické pokrmy, originální a pozorná obsluha,ceny velice příznivé za čtyřčlenou rodinu jsem platil 1000kč včetně pití, předkrmů i dezertů

Poděkujte uživateli marecekazuzanka.
Recenzováno: 13. října 2019

Dobrá indická restaurace, příjemné prostředí i personál, vzdušno, nejedná se však o přepych, ale za ceny zde je to odpovídající a jídlo je dobré

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli evzat.
Recenzováno: 21. září 2019 prostřednictvím mobilu

Dali jsme spolecnou vecu, jako vzdy, kdyz nas mlady navstivi grafiti obchod v Praze. Velmi chutna jidla, !pozor! index palivosti neni pro citlive jazycky. Uz i 1 papricka je dost pikantni. :P

Datum návštěvy: září 2019
3  Poděkujte uživateli diblik13.
Recenzováno: 6. července 2019 prostřednictvím mobilu

Vynikající indická restaurace. Interiér není sice nejútulnější, ale jídlo je výborné. Oceňuji, že nepálivá jídla byla opravdu nepálivá. Často se mi totiž stává, že si jinde objednám nepikantní jídlo, ale stejně mi hoří pusa. Obsluha s námi hovořila anglicky, nevím tedy zda česky rozumí.

Datum návštěvy: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli katka_zajickova.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Spice India, si také prohlíželi

Už jste navštívili Spice India? Sdílejte své zkušenosti!