“Doporučuji ”

Č. 3 332 z 6 227 Restaurace v Praze
Okolí: Krč
Popis: Moderní italská rodinná restaurace
Recenzováno: 31. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Do restaurace chodíme na jistotu, pro super obsluhu a jídlo. Dnes bohužel obsluha žádná sláva a za mě těstoviny nedovařené. Nicméně celková chuť jídla výborná.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli nejtissi.

Recenzováno: 11. prosince 2019

Nesešly jsme se v pizzerii kvůli jídlu, ale kvůli povídání - bylo OK, ale nic uchvacujícího. Zabodovala rychlá a příjemná obsluha (Albert C.) a rychlost, s jakou jsme jídlo měly na stole, přestože byla restaurace mezi jednou a druhou odpoledne plná.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli 293jind_i_kav.
Recenzováno: 9. listopadu 2019

Jídlo i víno velice chutné, pouze obsluha neuspokojivá. Paní se zezačátku snažila být milá, nicméně když jsme si s kamarádkou chtěly objednat další sklenku vína (bylo 22:30 a zavírají 23:30), bylo nám naznačeno, že ne, že v 11 zavírají. Poté jsme si vyhledaly na internetu, že se má zavírat v 23:30, tak jsme se na to ptaly a servírka najednou sdělila, že ve 23 přijímá poslední objednávky. Tak jsme si tedy objednaly (proč nechtěla objednat hodinu před zavíračkou, to nevím). Při platbě (před 23:00) mi bylo řečeno, že stravenky mi už paní nevezme, jelikož už si je spočítala a předala. Tak to opravdu není můj problém, trvala jsem tedy na platbě stravenkami (jídlo). Paní se chovala neprofesionálně. Nicméně tento podnik mám ráda, vaří dobře, určitě nezanevřu kvůli jedné špatné zkušenosti.

Poděkujte uživateli Iva K.
Recenzováno: 10. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Pokud se se zákazníkem personál dohaduje, jestli je steak krvavý nebo není, tak je to prostě špatně. Proklientský přístup je základ. Dnešní návštěva připomínala výlet do minulosti.

Poděkujte uživateli lieve012.
Recenzováno: 14. listopadu 2018 prostřednictvím mobilu

Oběd v době, kdy restaurace rozhodně nebyla plná. Slibovaný couvert zdarma při zakoupení BAkarty se nekonal, po prosbě u servírky donesen až po dojedení hlavního jídla. Čekání na zaplacení se protáhlo na 15minut a to jsem o něj žádal 3x. Bloňďatá servírka s drdolem buď naprosto nezvládá svoji práci, nebo mě z nějakého zahadného důvodu ignorovala úmyslně. Vrcholem bylo odmítnutí platby stravenkou, jelikož to prý již zadali v hotovosti. Takový přístup obsluhy je "nejlepší" jak odradit nové zákazníky.

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli Martin S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pizza Coloseum Budějovická, si také prohlíželi

Už jste navštívili Pizza Coloseum Budějovická? Sdílejte své zkušenosti!