“Poctivá čína”

Kuchyně: Čínská
Okolí: Praha 5
Okolí: Praha 5
Recenzováno: 18. října 2020

Příjemné a čisté prostředí, velké porce, rychlá a milá obsluha, chutné jídlo za slušnou cenu. Pro mne křehké kuře a kachna jedny z nejlepších, co jsem jedla. Před placením dostanete na dobré trávení milou pozornost od podniku .-). Chodíme sem opakovaně.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli Dana_tutovka.

Recenzováno: 23. dubna 2020

Nejlepší kuře na česneku v Praze. Milá obsluha, rychlé servírování jídla. Sečuan a kungpao taky fajn.

Datum návštěvy: březen 2020
Poděkujte uživateli FreezeCZE.
Recenzováno: 6. března 2020

vynikající čínská kuchyně,doporučuji kuře na česneku s rýží,velmi dobré také kung pao.Všechny jídla z jídelního lístku jsou výborná.doporučuji.

Datum návštěvy: duben 2019
1  Poděkujte uživateli Tomáš H.
Recenzováno: 12. listopadu 2019

Už tady chodim docela dlouho a ze všem jsem spokojeny. Ještě tu davaji maly panaček na koncu stravovani

1  Poděkujte uživateli Oleksandr M.
Recenzováno: 10. března 2019 prostřednictvím mobilu

Tato asijská restaurace patřila dlouhou dobu mezi top restaurace tohoto druhu. Bývala jednou z nejvyhlasenejsich restaurací na asijská jídla v Praze. Bohužel to už neplatí. Nedávno jsme tuto restauraci s nostalgickou náladou navštívili a těšili se na připomenutí starší minulosti. Avšak to se nestalo. Výrazné zhoršení kvality. O restauraci zjevně nikdo nejeví přílišný zájem. Je neudržovaná a vůbec nejdou za inovací. Je to velká škoda.

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli David13S13.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Andělský Újezd, si také prohlíželi

Praha, Čechy
Praha, Čechy

Už jste navštívili Andělský Újezd? Sdílejte své zkušenosti!