“Nic pro Čechy”

Kuchyně: Evropská, Česká, Východoevropská
Vhodné pro: Místní kuchyně
Okolí: Hradčany a Letná
Recenzováno: 1. března 2017 prostřednictvím mobilu

Výborná poloha, ale restaurace pouze pro turisty, kteří se určitě nikdy nevrátí. Druhá věc je otevírací doba, kterou nelze pochopit.

1  Poděkujte uživateli Kvallen.

Recenzováno: 24. ledna 2017

Jedná se o stylovou restauraci v historickém domu z roku 1320. Objekt původně sloužil jako konírny a kočárovny Arcibiskupství pražského, což dokládají původní dochované kamenné žlaby a kamenná dlažba.Během své dlouholeté historie si restauraci oblíbilo mnoho významných hostů jako např. bývalý president Václav Havel, papež Jan Pavel II a další. V restauraci se podává výborné české jídlo, české pivo a moravská vína. Velmi jsme si v této historické atmosféře pochutnali a byli spokojeni se sympatickou a příjemnou obsluhou

1  Poděkujte uživateli richard19422016.
Recenzováno: 18. prosince 2015

Mno jak to shrnout, neviděl jsme žádný kuchařský um.
Stejk byl udělaný dobře, ale evidetně ohřívaný v konvektomatu, tzn z vrchu vrstva well done až do hořka, maso absolutně neochucené. Desert naprostá tragédie, šlhačka z pixly, kopeček zmrzliny z polázkového dortu .. ehhh

Restaurace, která těží ze své polohy a nemusí se absolutně snažit, aby si tam lidi cestu našli, protože tam turisti vždycky zabloudí

Nikdy víc

1  Poděkujte uživateli Oldřich B.
Recenzováno: 17. července 2015

V restauraci nám pomohli s výběrem jídelníčku pro naši několikadenní konferenci, obědy i večeře byly výborné a krásně upravené. Ačkoli nás bylo ca 70, obsluha byla rychlá a zvládla i improvizovanou oslavu výročí jednoho z našich účastníků. Restaurace má moc hezkou atmosféru a dokonce nám vytiskli i speciální jídelníček pro naše hosty. Za komplexní služby na vysoké úrovni děkuje organizační tým z České biskupské konference!

1  Poděkujte uživateli Irena K.
Recenzováno: 20. března 2015

Vzal jsem sem kamaráda z Francie po prohlídce Pražského hradu a docela jsme si pochutnali. Dali jsme si kachnu a guláš, ať vyzkouší typicky české jídlo. Chutnalo nám, nemůžu si stěžovat. Nejlepší ale byla Plznička :-) Až půjdete na hrad, stojí za to se tam mrknout :-)

1  Poděkujte uživateli Honza N.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace U svatého Jana Nepomuckého, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurace U svatého Jana Nepomuckého? Sdílejte své zkušenosti!