“Restaurace s atmosférou ”

Restaurace U svatého Jana Nepomuckého
Č. 2 645 z 6 138 Restaurace v Praze
Kuchyně: Evropská, Česká, Východoevropská
Vhodné pro: Místní kuchyně
Okolí: Hradčany a Letná
Recenzováno: 20. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Do restaurace jsem zavítala s rodinou a absolutně nás okouzlila svou atmosférou. Výborná kuchyně-staročeský talíř, svíčková a jelení se šipkovou omáčkou neměli chybu, milá a ochotná obsluha byla třešničkou na dortu.

Poděkujte uživateli Jasmina J.

Recenzováno: 11. dubna 2017

Personál restaurace nám umožnil slavnostní oběd v kruhu rodinném v komorním historickém prostředí salonku restaurace s perfektní obsluhou a vynikajícím jídlem a pitím dle osobního výběru jednotlivých účastníků.

Poděkujte uživateli richard19422016.
Recenzováno: 1. března 2017 prostřednictvím mobilu

Výborná poloha, ale restaurace pouze pro turisty, kteří se určitě nikdy nevrátí. Druhá věc je otevírací doba, kterou nelze pochopit.

1  Poděkujte uživateli Kvallen.
Recenzováno: 24. ledna 2017

Jedná se o stylovou restauraci v historickém domu z roku 1320. Objekt původně sloužil jako konírny a kočárovny Arcibiskupství pražského, což dokládají původní dochované kamenné žlaby a kamenná dlažba.Během své dlouholeté historie si restauraci oblíbilo mnoho významných hostů jako např. bývalý president Václav Havel, papež Jan Pavel II a další. V restauraci se podává výborné české jídlo, české pivo a moravská vína. Velmi jsme si v této historické atmosféře pochutnali a byli spokojeni se sympatickou a příjemnou obsluhou

1  Poděkujte uživateli richard19422016.
Recenzováno: 18. prosince 2015

Mno jak to shrnout, neviděl jsme žádný kuchařský um.
Stejk byl udělaný dobře, ale evidetně ohřívaný v konvektomatu, tzn z vrchu vrstva well done až do hořka, maso absolutně neochucené. Desert naprostá tragédie, šlhačka z pixly, kopeček zmrzliny z polázkového dortu .. ehhh

Restaurace, která těží ze své polohy a nemusí se absolutně snažit, aby si tam lidi cestu našli, protože tam turisti vždycky zabloudí

Nikdy víc

1  Poděkujte uživateli Oldřich B.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace U svatého Jana Nepomuckého, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurace U svatého Jana Nepomuckého? Sdílejte své zkušenosti!