“nejvetsi spokojenost”

Kuchyně: Evropská, Česká, Kavárna
Možnosti stravování: Snídaně, Obědy
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 31. ledna 2017

CHodíme do této restaurace moc rádi , velice milá obsluha a vynikající jídlo a nápoje. Vždy skvěle poradí ,Interier je nádherný . Avšak nejvíc si mě získali když pomohli uspořádat posvatební párty pro mou kamarádku. Také mne velice těší že pejsci jsou tu vítáni.
Takže za mě jedině Sicily cafe .

Poděkujte uživateli Michala O.

Recenzováno: 31. ledna 2017

Snaží se o to, aby se najedli všichni, ale to tomu právě vyčítám. Nic, co jsem tam jedl, nebylo dělané na 100%, vše odfláknuté. Během poledního menu je tam dost zmatek a pobíhá tam chlápek (pravděpodobně majitel, jelikož nemá zástěru), který se na vás kouká tak, abyste už vypadli, protože asi sedíte a jíte moc dlouho. Jediné plus je to, že se tam nají i moje přítelkyně, která je vegetariánka. Jídla ale žádná hitparáda nejsou. Poslední věcí, která by mě zajímala je ta, jestli připravují vegetariánská a veganská jídla odděleně od jídel s masem, či ne. Protože jestli ne, tak je tato restaurace jedna velká slátanina a neměla by se "chlubit" tím, že mají něco pro vegetariány a vegany.

1  Poděkujte uživateli miroslavsidlo123.
Jan J, Vlastník v zařízení Sicily café, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. února 2017

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Je nám líto, že jste nebyl u nás spokojen. Vzhledem k tomu, že dodržujeme přísně všechny hygienické normy, tak práce s masem je samozřejmě oddělena od jiných úseků a nástrojů a to např. vč. nožů. Považujeme za zcela normální, že pokud vaříme něco s masem, tak určitě nepoužijeme stejný hrnec na vegetariánské/veganské/bezlepkové jídlo. Tuto otázku jsme vlastně vůbec nepochopili. :-) Nejsme ale vegetariánská ani bezlepková restaurace, tak se ani neprezentujeme. Jsme restaurace, která má pouze rozšířenou nabídku bezmasých jídel (asi bychom podle vás měli být restaurace, která má pro vegetariány jen smažák). Tento náš koncept najdete po Praze ve více podnicích, není tedy nijak ojedinělý. Hodně vegetariánů, kteří mají přátele s kladným vztahem k masu, naopak takovou skladbu jídelníčku oceňují. Neznamená to ovšem, že se snažíme dělat vše. Např. pečené vepřové koleno nebo nějaké vychytávky světové gastronomie u nás nenajdete. Jsme typ bistro provozu. Snažíme se dělat to, co se nám osvědčuje u zákazníků a snažíme se to dělat s láskou a poctivě. Díky tomu se k nám většina lidí vrací spokojena, což dokazují kladné recenze (např. zde 91%, facebook, google plus, bookiopro apod.) a osobní komunikace se stálými klienty. Ten zmatek, který popisujete, je po letech propracovaný systém, který nám v naší malé kavárně umožňuje během cca 120 minut vyřídit 180 obědů. Ano, během oběda se díky velkému zájmu zákazníků snažíme stoly uvolňovat rychleji, aby ostatní nemuseli stát ve frontě. Neznamená to ovšem, že bychom někoho vyhazovali, pokud si chce dát například jen kávu. Ten chlápek, kterého ve své recenzi urážíte jen na základě vašich pocitů, maká právě na tom, abyste např. i vy nemusel stát ve frontě. Během obědů, když se chce 90 % lidí najíst do 30 minut, většina lidí chápe (tedy vy patříte asi k té menšině), že se stoly v restauraci točí rychleji a stůl uvolní pro nově příchozí. Říká se tomu lidská slušnost. Pokud Vám přijde vše odfláknuté a jídla žádná hitparáda, tak nás to mrzí, protože my si dáváme na surovinách i technologii přípravy záležet. Neříkáme ovšem, že se vždy vše povede, nejsme perfektní. Snažíme se ale na sobě makat, proto chodí naši kuchaři např. pravidelně na školení do Pražského kulinářského institutu nebo baristi se školí v Itálii i ČR pracovat s kávou. Na závěr nám tedy nezbývá, než Vám doporučit jinou restauraci - např. Subway ve Spálené nebo Bageterii Boulevard, které se Vám dle vašich recenzí líbí více než my. Přejeme vše dobré a ještě jednou děkujeme za zpětnou vazbu.

Recenzováno: 25. ledna 2017

Kromě výborného jídla a velmi příjemné atmosféry je zde i úžasná a moc sympatická obsluha, bez které by to nešlo. :-)

Poděkujte uživateli Tereza P.
Recenzováno: 10. ledna 2017

Velmi příjemný podnik v centru Prahy. Útulná kavárna nabízí kromě výborné kávy a nabídky zajímavých, bezlepkových či raw zákusků také neotřelá jídla. Chodím sem na polední menu vždy, když mám chuť na odlehčený oběd. K polednímu menu dostanete i zdarma kohoutkovou vodu. Tento podnik doporučuji i těm, kdo mají jakákoli stravovací omezení, především pro hosty, držící bezlepkovou dietu. Najdete tu i dobře vybraná vína, točené pivo bernard na velmi solidní úrovni. Vkusný je i výběr hudby, která se nevtíravě line z reproduktorů.

Poděkujte uživateli horovska.
Recenzováno: 16. prosince 2016

Chodím do Sicily pravidelně, a vždy jsem nanejvýš spokojen. Jídlo chutné a zdravé, káva, která vám nastaví den na správnou vlnu energie a obsluha plná optimismu a vstřícnosti. Budu Sicily navštěvovat i nadále a všem moc doporučuji!

Poděkujte uživateli Jan K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Sicily café, si také prohlíželi

Už jste navštívili Sicily café? Sdílejte své zkušenosti!