“Menu s rádoby příběhem a super surovinami, za tím se schovává podvod”
Recenze Sicily café

Sicily café
Kuchyně: Evropská, Česká, Kavárna
Možnosti stravování: Obědy, Snídaně
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 12. září 2017

Kuchyně:
Objednal jsem si rizoto se sušenými rajčaty a pečenou cibulí. Sušená rajčata ale chutnají jako lehce ovařená. Na mou reklamaci mi řekli, že nemají sušená rajčata kupovaná, ale vlastní, takže chutnají úplně jinak, protože je nemarinují a suší v troubě. Jako úsporné opatření OK, ale pokud si objednám jídlo se sušenými rajčaty, očekávám to, co se běžně rozumí pod pojmem sušené rajče, ne nedokonalou domácí náhražku. A pečená cibule zřejmě také prošla tepelnou úpravou, ale jaksi nestačila zesládnout.
Obsluha:
Na mou připomínku mi to obsluhující číšník logicky vysvětlil, ale tím to pokládal za vyřízené, byť jsem jasně říkal, že s tím vysvětlením nejsem spokojený.
Snaha o zákaznickou spokojenost tedy nula.

Poděkujte uživateli M B.

Recenzováno: 11. května 2017

Do Sicily Cafe jsme zašli na rychlou večeři. Kombinace hummusu a lilkové tapenády jako předkrm pro 2 lidi stačila, ale obojí bylo chuťově spíše průměrné. Jako hlavní chod byly výborné Gnocchi s lilkem a rajčaty. Těstoviny s chřestem, sušenými rajčaty a parmazánem byly také celkem v pohodě, jen výrazná chuť sušených rajčat přebila chuť chřestu.
Moc nám nechutnalo točené pivo Bernard, ale vzhledem k tomu, že se jedná o kavárnu, tak se to dá pochopit.
Dámská část obsluhy je fajn, ale pánská obsluha byla spíše nepříjemná, bez úsměvu, bez emocí.
Takže celkový dojem je průměr.

Poděkujte uživateli 888petr.
Recenzováno: 21. února 2017 prostřednictvím mobilu

Užili jsme si perfektní večer v moc přiljemné kavárně. Výborný wrap, příjemná obsluha, sklenka vínka... paráda!

Poděkujte uživateli Stepan K.
Recenzováno: 21. února 2017

Sicily café mohu jen doporučit. Vynikající káva i jídlo (obzvlášť salát s koprovo-medovou zálivkou), milá obsluha (zejména pán s culíkem je extrémně milý:o) 100% spokojenost. Na večer určitě doporučuji udělat rezervaci.

Poděkujte uživateli Dita N.
Recenzováno: 9. února 2017

S takto příšerným zacházením se zákazníkem jsem se ještě nikde nesetkala. Přišla nás parta asi 11 lidí a chtěli jsme si spojit 3 volné stolky dohromady. U třech stolků běžně sedí tak 6 lidí, nás bylo 11 platících zákazníků. Paní servírka s tím nevěděla rad, tak si na nás zavolala posilu. Pán, pravděpodobně provozní, nás sepsul jako malé děti, že bez dovolení hýbeme se stoly. Jde to říct i slušně, ale on k nám mluvil naprosto nepřijatelně. Když jsme slušně požádali o další židle, bylo nám suše řečeno, ať jdeme jinam, když nás je tolik. Naprosto nehorázné jednání. Samozřejmě jsme odešli, když o nás nestáli a nikdy už se sem také nevrátíme. Zásadně tedy nedoporučuji.

5  Poděkujte uživateli radkastrnadova.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Sicily café, si také prohlíželi

Už jste navštívili Sicily café? Sdílejte své zkušenosti!