“Menu s rádoby příběhem a super surovinami, za tím se schovává podvod”
Recenze Sicily café

Sicily café
Kuchyně: Evropská, Česká, Kavárna
Možnosti stravování: Snídaně, Obědy
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 12. září 2017

Kuchyně:
Objednal jsem si rizoto se sušenými rajčaty a pečenou cibulí. Sušená rajčata ale chutnají jako lehce ovařená. Na mou reklamaci mi řekli, že nemají sušená rajčata kupovaná, ale vlastní, takže chutnají úplně jinak, protože je nemarinují a suší v troubě. Jako úsporné opatření OK, ale pokud si objednám jídlo se sušenými rajčaty, očekávám to, co se běžně rozumí pod pojmem sušené rajče, ne nedokonalou domácí náhražku. A pečená cibule zřejmě také prošla tepelnou úpravou, ale jaksi nestačila zesládnout.
Obsluha:
Na mou připomínku mi to obsluhující číšník logicky vysvětlil, ale tím to pokládal za vyřízené, byť jsem jasně říkal, že s tím vysvětlením nejsem spokojený.
Snaha o zákaznickou spokojenost tedy nula.

Poděkujte uživateli M B.

Recenzováno: 23. května 2017

Jestli Neustadt je svou nedotáhlostí dotažený a působí dojmem, že si na nic nehraje, tak Sicily je dost opak... Rádoby alternativní lustry z vějířku obalů nebo z plechovek nedávají smysl v zrenovovaném prostředí s jednotným mobiliářem. Estetika úplně nekonzistentní, beze smyslu, wannabe.

"Sem hodíme prázdný rámy, to vypadá cool; sem nějaký otrhaný pytle, sem těžký útulný závěsy, sem křišťálovej lustr, sem plechovkolustr, jakože recyklujem; sem na dva stoly z XX hodíme polní kytku, to teď taky letí" ... prostě jestli je pro vás prostředí součástí kavárenského zážitku, zamiřte jinam.

Kromě konceptuelního failu teda musím ale nechat, že obsluha je velmi milá a příjemná, pití bylo moc dobré a nejlepší ze všeho je nabídka koláčů/dortíků. Což je hlavní. U nám. Republiky už nic lepšího neznám, a to je všechno důvod, proč přijdu znova.

Poděkujte uživateli elenamgii.
Recenzováno: 11. května 2017

Do Sicily Cafe jsme zašli na rychlou večeři. Kombinace hummusu a lilkové tapenády jako předkrm pro 2 lidi stačila, ale obojí bylo chuťově spíše průměrné. Jako hlavní chod byly výborné Gnocchi s lilkem a rajčaty. Těstoviny s chřestem, sušenými rajčaty a parmazánem byly také celkem v pohodě, jen výrazná chuť sušených rajčat přebila chuť chřestu.
Moc nám nechutnalo točené pivo Bernard, ale vzhledem k tomu, že se jedná o kavárnu, tak se to dá pochopit.
Dámská část obsluhy je fajn, ale pánská obsluha byla spíše nepříjemná, bez úsměvu, bez emocí.
Takže celkový dojem je průměr.

Poděkujte uživateli 888petr.
Recenzováno: 21. února 2017 prostřednictvím mobilu

Užili jsme si perfektní večer v moc přiljemné kavárně. Výborný wrap, příjemná obsluha, sklenka vínka... paráda!

Poděkujte uživateli Stepan K.
Recenzováno: 21. února 2017

Sicily café mohu jen doporučit. Vynikající káva i jídlo (obzvlášť salát s koprovo-medovou zálivkou), milá obsluha (zejména pán s culíkem je extrémně milý:o) 100% spokojenost. Na večer určitě doporučuji udělat rezervaci.

Poděkujte uživateli Dita N.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Sicily café, si také prohlíželi

Už jste navštívili Sicily café? Sdílejte své zkušenosti!