“Nejlepší podnik na Vinohradske.”

U Tří Prasátek
Kuchyně: Evropská, Česká, Restaurace s výčepem
Vhodné pro: Místní kuchyně
Okolí: Flora
Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Nejlepší podnik na Vinohradske. Super obsluha. Výborné jídlo. Příjemné prostředí. Paní Helenka se o nás skvěle postarala.

Poděkujte uživateli 980luk_s.

Recenzováno: 21. listopadu 2019

Utopenec nechutný, ani jsem ho nemohl dojíst. Prakticky špekáček naložený v cukrové vodě. Ďábelské topinky asi relativně ok, ale nenadchly. Česnečka nedobrá, mastná, s nějakým levným eidamem a salámem typu junior. Guláš ze špatně okrájeného masa s blánami, variace knedlíků = dva houskové a dva bramborové z prášku. Celkový dojem: naštvání a nevolno.

Poděkujte uživateli Marek H.
Recenzováno: 2. listopadu 2019

Grilované kuřecí prso s kořenovou zeleninou nenadchlo. Chtěl jsem si k večeru dát něco lehčího z nabízených pokrmů. Prso suché, zelenina nacucaná olejem a nahořklé chuti. Po typované lehkosti pokrmu jsem si tedy tento večer mohl nechat pouze zdát...
Dnes mi je nevalně a vše muselo hrdlem ven..

Poděkujte uživateli OnAir274205.
Recenzováno: 14. října 2019 prostřednictvím mobilu

Kdykoliv jsem v Praze, zajdu sem na pivo a žebra. Hlavně na žebra. Mají je tady výborná, velmi chutná a perfektně udělaná.

Poděkujte uživateli fly0k.
aditiya_kumar, Manager v zařízení U Tří Prasátek, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. listopadu 2019

jsme moc rádi že jste u nás byli spokojeni a udělali si čas nás ohodnotit.. Moc si toho vážíme a těšíme se na vaší další návštěvu...
U tří prasatek

Recenzováno: 29. září 2019

Tuto restauraci jsem navštívila při víkendovém pobytu v Praze s kamarádkami. Pěkné prostředí, dobré jídlo a příjemný personál. Ráda se sem zase někdy vrátím.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli Marie N.

U tří prásatek

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Tří Prasátek, si také prohlíželi

Už jste navštívili U Tří Prasátek? Sdílejte své zkušenosti!