“Není co vytknout!”

Bejzment
Vhodné pro: Rodiny s dětmi
Možnosti stravování: Donáška, Rezervace
Okolí: Anděl
Popis: Chcete pocítit tu správnou energii americké restaurace v Praze na Smíchově? Ochutnejte naše hamburgery s příběhem - ty nejlepší a nejoriginálnější v Praze. Všechny jsou z čerstvého hovězího masa z českých farem, grilované na dřevěném uhlí, což jim dodává jejich nezaměnitelnou specifickou chuť. Samozřejmostí jsou i bezlepkové verze burgerů. Přijďte ochutnat náš fenomenální Ouky Douky Lets Gou Smouky burger, který byl vytvořen na počest všech BBQ Pit Boys! A kde nás najdete? - Místo, kde vaříme srdcem - BEJZMENT
Recenzováno: 22. května 2018

Navštívila jsem v únoru, restaurace skvělá, zajímavé prostředí. Příjemná obsluha, dobré pivo. Měla jsem burger s jackfruitem, byl moc dobrý, houska domácí. Navštívila jsem na doporučení a určitě ne naposledy. Ne náhodou je Bejzment vyhlášená burgrárna.

Datum návštěvy: únor 2018
1  Poděkujte uživateli d0mcan.

Recenzováno: 2. května 2018

Druhá návštěva a opět 10 z 10. Vyzkoušel jsem spoustu vyhlášených burgráren v Praze (Dish, Hadog) a tuto stále držím jako číslo 1. Opravdu nejlepší a je na úrovni dobrých texaských burgráren.

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli Ladislav V.
Recenzováno: 29. dubna 2018

Tady Vás čeká Moucha! S velkým M :) Tohle pivko jsem ještě neznal a pobavilo. A vůbec celý ten prostor, výzdoba.. Hodně mě to bavilo. A to nemám tenhle výraz rád od doby, co se "přehipsteřil". Ale tady to jinak říct nejde. Vtipné, retro, prima, sympatické, s citem pro detail. A to samé bych řekl o burgru. Výběr tedy netypický, nevěděl jsem co čekat, nakonec to vyhrál Džejdý. Hodně zajímavá kombinace. Já sice nasládlým moc nefandím, ale tohle bylo fajn i pro mě. Příště zkusím ostřejší a příště rozhodně bude :)

Datum návštěvy: duben 2018
Poděkujte uživateli ivo_4096.
Recenzováno: 11. dubna 2018

Navštívili jsme restauraci v únoru. Celkový dojem - ušmudlaný. Měly jsme s dcerou vegetariánský burger, očividně smažený ve friťáku s hodně dlouho používaným olejem. Totéž platí o hranolkách, které jsme snědly asi z jedné třetiny, víc fakt nešlo. Cena přes dvě stovky za jeden byla skutečně síla. Nejhorší zážitek měl manžel s křidýlkama, které ležely asi dlouho v mražáku podle tipického zápachu, vypadaly spíš vařené, než grilované, našedlé a oslizlé. Manžel snědl dvě sousta, to druhé už vyplivl a porci vrátil. Číšník s ním dvakrát diskutoval, že křidýlka jsou v pořádku. No, pokud slovo v pořádku znamená, že manžel strávil noc na WC, tak asi ano. Jedinou výhodu to mělo, že viděl nad ránem Ledeckou v přímém přenosu.

Datum návštěvy: únor 2018
Poděkujte uživateli Magda N.
Recenzováno: 25. března 2018 prostřednictvím mobilu

Do Bejzmentu se vracim pravidelne. Muj favorit je burgr Švestka. Obsluha je super , hlavne ten potetovany cisnik v prizemi , dodava podniku skvelou atmosferu. !

Poděkujte uživateli 597naty_.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bejzment, si také prohlíželi

Už jste navštívili Bejzment? Sdílejte své zkušenosti!