“Skvělý gurmánský zážitek ”

Kuchyně: Evropská, Italská, Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 3. března 2017 prostřednictvím mobilu

Senzační jídlo, příjemná obsluha, úžasné víno, skvělé místo pro setkání s přáteli. Rádi se brzy vrátíme :-)

Datum návštěvy: březen 2017
Poděkujte uživateli 225zuzanak.
Santo_Pagana, Manažer v zařízení Ristorante Pagana, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. března 2017

Vážená paní Zuzano K,

velice děkujeme za Vaši upřímnou recenzi.
Jsme moc rádi, že se Vám u nás líbilo a doufáme, že Vás budeme moci zas brzy uvítat a hostit.

Recenzováno: 16. února 2017 prostřednictvím mobilu

Výborná restaurace, skvělá obsluha, prostředí velmi příjemné.
Kdo chce itálii v přímém přenosu tak zde je jasná volba. Byl to hezký večer.

Datum návštěvy: únor 2017
Poděkujte uživateli Excursion695360.
Santo_Pagana, Manažer v zařízení Ristorante Pagana, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 19. února 2017

Vážený Marku,

děkujeme za skvělou recenzi.
Jsme moc rádi že jste nás navštívili a že se Vám u nás líbilo.
Jsme malá rodinná restaurace a tak se snažíme přistupovat ke každému hostu individuálně, abychom mohli Váš večer proměnit na úžasný zážitek jak nás to učila naše babička ze Sicílie.

Budeme se těšit až se k nám znovu přijdete podívat.

Vaše Ristorante Pagana

Recenzováno: 2. února 2017

Pokud chcete italské jídlo, tak Pagana je jasná volba. Jídlo vynikající, obsluha příjemná. Pokud bych chtěl něco vytknout, tak jedině dezert. Tiramisu, které jsem měl bylo opravdu slabé. Nicméně moc rád se opět vrátím.

Datum návštěvy: leden 2017
Poděkujte uživateli FilipCech.
Santo_Pagana, Manažer v zařízení Ristorante Pagana, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. února 2017

Vážený FilipCech,

děkujeme mnohokrát, že jste věnoval čas a ohodnotil naší restauraci.
Je pro nás důležité slyšet, že o Vás bylo hezky postaráno a že se Vám u nás líbilo.
Je nám bohužel líto, že jsme se Vám netrefili do chutě s Tiramisu. Ale jak se říká, sto lidí, sto chutí ...

Budeme se moc těšit až přijdete znovu.

Recenzováno: 2. února 2017 prostřednictvím mobilu

Nezapomenutelný gastronomický zážitek, nevšední speciality i vynikající italské víno, velmi příjemné prostředí a úžasný osobní přístup obsluhy. Ristorante Pagana je stoprocentně nejlepší restaurace, kterou jsem měla možnost navštívit. Kéž by všichni dělali svou práci tak poctivě a s nadšením, jako právě v této restauraci :-)

Datum návštěvy: únor 2017
Poděkujte uživateli Eliška V.

Vážená Eliško,

děkujeme za skvělou recenzi.
Jsme moc rádi že jste nás navštívili a že se Vám u nás líbilo.
Jsme malá rodinná restaurace a proto přistupujeme ke každému hostu individuálně, abychom mohli Váš večer proměnit na úžasný zážitek.
Snažíme se, aby hosté, co přicházejí jako cizinci, odcházeli jako přátelé.

Budeme se těšit až se k nám znovu přijdete podívat.

Recenzováno: 15. ledna 2017 prostřednictvím mobilu

Prijemna restaurace na urovni, velmi prijemna obsluha. Jidlo bylo vynikajici, byt porce hodne decentni (pokud si date pouze hlavni jidlo). Duvod, proc neni plne hodnoce je ten, ze nadobi na stole nebylo uplne ciste (drobek na talirku, fleky ba priborech). Jinde bych to neresil, nicmene v teto cenove kategorii vy se to stat nemelo.

Datum návštěvy: leden 2017
Poděkujte uživateli David H.
Santo_Pagana, Manažer v zařízení Ristorante Pagana, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. ledna 2017

Vážený pane Davide H,

velice děkujeme za Váš čas strávený napsáním recenze, která je pro nás velmi důležitá.
Je nám líto, že se nám nepodařilo připravit stůl k Vaší plné spokojenosti.
Máte pravdu, nemělo by se to stát ...
Budeme proto velmi rádi, když nás navštívíte znovu a my dostaneme příležitost Vás přesvědčit o vysoké kvalitě našich služeb.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Ristorante Pagana, si také prohlíželi

Už jste navštívili Ristorante Pagana? Sdílejte své zkušenosti!