“Oslava petileteho vyroci”

Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 19. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

S pritelem jsme si restauraci vybrali pred necelym rokem na oslavu vyroci. Dostali jsme na doporuceni krasny stul pro dva v oddelenem vyklenku. Servirovane jidlo bylo uzasne vizualne i chutove. Neotrele a opravdu vynikajici, od predkrmu, pres hlavni chod az po dezert. Vyborne vino a prosecco, velmi mila obsluha. Drazsi restaurace, ale opravnene. Byl to skvely gastronomicky zazitek!

Poděkujte uživateli Lucie O.
Santo_Pagana, Manažer v zařízení Ristorante Pagana, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 20. dubna 2017

Vážená Lucie O,

velice děkujeme za Vaši recenzi plnou slov uznání a pochvaly.
Jsme moc rádi, že jste si s námi užili dokonalý večer plný romantiky, skvělého jídlo a výtečného vína.
Bylo nám potěšením být součástí pro vás tak významného dne.
Těšíme se, že vás zas brzy uvidíme.

Recenzováno: 7. dubna 2017

Poprvé jsem byl v Paganě snad před 10 lety a od té se snažím být pravidelný host. Na velmi nenápadném místě a navíc ve sklepě se totiž skrývá jedna z podle mě nejlepších restaurací v Praze. Žádné složitosti, prostě výborné suroviny, skvěle upravené a navíc podávané milou a příjemnou obsluhou. Skoro se bojím to moc vychválit, abych si zde v budoucnu ještě někdy sedl :)

Poděkujte uživateli Stepan G.
Santo_Pagana, Manažer v zařízení Ristorante Pagana, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. dubna 2017

Vážený pane Stepan G,

neumíte si ani představit jakou radost a pýchu v nás probouzí Vaše chvála a věrnost.
Jsme rádi, že svou práci děláme stále dobře a držíme tak náš vysoký standard.
A nebojte, rádi pro Vás vždy nějaké hezké místo najdeme ;)

S přáním hezkého dne

Recenzováno: 3. března 2017 prostřednictvím mobilu

Senzační jídlo, příjemná obsluha, úžasné víno, skvělé místo pro setkání s přáteli. Rádi se brzy vrátíme :-)

Poděkujte uživateli Zuzana K.
Santo_Pagana, Manažer v zařízení Ristorante Pagana, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. března 2017

Vážená paní Zuzano K,

velice děkujeme za Vaši upřímnou recenzi.
Jsme moc rádi, že se Vám u nás líbilo a doufáme, že Vás budeme moci zas brzy uvítat a hostit.

Člen TripAdvisoru
Recenzováno: 16. února 2017 prostřednictvím mobilu

Výborná restaurace, skvělá obsluha, prostředí velmi příjemné.
Kdo chce itálii v přímém přenosu tak zde je jasná volba. Byl to hezký večer.

Poděkujte uživateli Člen TripAdvisoru.
Santo_Pagana, Manažer v zařízení Ristorante Pagana, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 19. února 2017

Vážený Marku,

děkujeme za skvělou recenzi.
Jsme moc rádi že jste nás navštívili a že se Vám u nás líbilo.
Jsme malá rodinná restaurace a tak se snažíme přistupovat ke každému hostu individuálně, abychom mohli Váš večer proměnit na úžasný zážitek jak nás to učila naše babička ze Sicílie.

Budeme se těšit až se k nám znovu přijdete podívat.

Vaše Ristorante Pagana

Recenzováno: 2. února 2017

Pokud chcete italské jídlo, tak Pagana je jasná volba. Jídlo vynikající, obsluha příjemná. Pokud bych chtěl něco vytknout, tak jedině dezert. Tiramisu, které jsem měl bylo opravdu slabé. Nicméně moc rád se opět vrátím.

Poděkujte uživateli FilipCech.
Santo_Pagana, Manažer v zařízení Ristorante Pagana, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. února 2017

Vážený FilipCech,

děkujeme mnohokrát, že jste věnoval čas a ohodnotil naší restauraci.
Je pro nás důležité slyšet, že o Vás bylo hezky postaráno a že se Vám u nás líbilo.
Je nám bohužel líto, že jsme se Vám netrefili do chutě s Tiramisu. Ale jak se říká, sto lidí, sto chutí ...

Budeme se moc těšit až přijdete znovu.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Ristorante Pagana, si také prohlíželi

Už jste navštívili Ristorante Pagana? Sdílejte své zkušenosti!