“Posezení s přáteli”

Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 6. září 2017

Přišli jsme, poseděli, popovídali a bez rezervace. Příjemná a přátelská obsluha, skvělé jídlo,příjemné prostředí. Jen musíte počítat s tím, že nabídka jídel je poměrně malá a ceny nadstandardní. Doporučuji

Poděkujte uživateli A C.
Santo_Pagana, Manažer v zařízení Ristorante Pagana, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 10. září 2017

Vážený/á A C,

velice děkujeme za krátkou a vše říkající recenzi.
Naše nabídka je skutečně malá, ale je to tím, abychom udrželi originalitu, čerstvost a kvalitu podávaných jídel. Pracujeme jen se surovinami nejvyšší kvality a k tomu se váže i vyšší cena výsledných pokrmů. Jsme rádi, že se Vám i vaší společnosti u nás v restauraci líbilo a brzy Vás zas rádi uvidíme.

Recenzováno: 31. srpna 2017

Velmi si vážím lidí, kteří dělají svoji práci s takovým nadšením jako zde. Obsluha je vždy velmi milá, ráda poradí, jídlo je výborné a nic není problém. Pokaždé odcházím s pocitem příjemně stráveného večera a těším se na další návštěvu. Děkuji Vám .

Lucie K.

Poděkujte uživateli lucie k.
Santo_Pagana, Manažer v zařízení Ristorante Pagana, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. září 2017

Vážená lucie k,

velice děkujeme za tolik pozitivních slov podpory a uznání.
Jsme moc rádi, že si každou návštěvu u nás vychutnáte ve všech směrech a všemi smysly.
Rádi vás zas brzy uvidíme.

Vaše Ristorante Pagana

Recenzováno: 26. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Skvělé jídlo, vynikající víno, usměvavá a milá obsluha, to je v této restauraci standardem. Vzhledem k prosnulosti zdejší kuchyně je nutno vždy rezervovat stůl dopředu, což je však u dobrých podniků zvykem. Mají nejlepší flambované špagety na světě!! ❤️Určitě přijdeme znovu! Vřele doporučuji!

Poděkujte uživateli Markéta H.
Santo_Pagana, Manažer v zařízení Ristorante Pagana, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. srpna 2017

Vážená Markéto H,

děkujeme mnohokrát za milá slova chvály a uznání.
Těší nás, že jsme u nás pokaždé maximálně spokojena a doufám, že si svůj čas s námi užíváte stejně jako my s vámi.
Těšíme se na Vaši další návštěvu.

Recenzováno: 21. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Po delší době jsem se vrátil na
místo, kde mě nikdy nezklamali. Termín jsem si musel rezervovat, neboť jsou vzácní a výjimeční.
Vše bylo vynikající a v ničem mě nezklamali.
Děkuji za vše, užil jsem si to se svými přáteli naplno!!

1  Poděkujte uživateli Jindrichovec.
Santo_Pagana, Manažer v zařízení Ristorante Pagana, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. srpna 2017

Vážený pane Jindrichovec,

velice děkujeme za tolik slov chvály a uznání.
I nám bylo obrovským potěšením být součástí pro vás tak významného dne.
Rádi Vás zas brzy uvidíme.

Vaše Ristorante Pagana

Recenzováno: 19. srpna 2017

V restauraci jsme byli na večeři, dali jsme si tří-chodové menu a moc jsme si to užili. Jídlo bylo vynikající, obsluha naprosto skvělá a to vše v příjemném prostředí.

Poděkujte uživateli mbaumanncze.

Vážený mbaumanncze,

velice si vážíme vaší recenze i projevené spokojenosti.
Jsme rádi, že jste si večeři s námi náležitě užili, potěšení bylo na naší straně.
Doufám, že vás zas brzy přivítáme.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Ristorante Pagana, si také prohlíželi

Už jste navštívili Ristorante Pagana? Sdílejte své zkušenosti!