“Super resturace”

Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 2. dubna 2018

Krásné prostory, milá obsluha, výtečné jídlo a zajímavá nabídka jídel. Doporučuji na oběd nebo na příjemnou večeři.

Poděkujte uživateli jirkafarmar.
RistorantePagana1, Vlastník v zařízení Ristorante Pagana, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. dubna 2018

Dobrý den pane Jirko,
děkujeme za krásnou recenzi . Jsme moc rádi,že se Vám u nás libilo.
Právě toto nám ukazuje, že jsme na správné cestě a že se naše úsilí
zůročuje.Budeme se těšit na další setkání s Vámi.

S přáním krásného dne
Jitka Pagana

Recenzováno: 12. března 2018 prostřednictvím mobilu

Tuto restauraci mohu vřele doporučit nejen pro setkání s přáteli, ale také jako místo pro obchodní schůzky (obědy, večeře)
Co se týče personálu: profesionální, ochotný, milý, řekla bych až okouzlující.
Specialitou podniku, podle mé zkušennosti, jsou Flambované špagety neboli špagety v parmezánu.

Určitě se vrátím.

Poděkujte uživateli Sylvie S.
RistorantePagana1, Manažer v zařízení Ristorante Pagana, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. března 2018

Milá Sylvie S,
děkujeme, že jste si našla čas a napsala nám tak hezkou recenzi.
Jsme moc rádi, že Vám u nás líbilo a vše bylo v pořádku.
Budeme se těšit na další návštěvu.
Krásný den
Pagana

Recenzováno: 10. března 2018 prostřednictvím mobilu

Příjemné prostory, není bezbariérový přístup. Ochotná obsluha, zajímavá nabídka jídel. Pěkná, nápaditá úprava na talíři, jídlo chutné. Skvělá vína. Nepříjemným překvapením bylo, když jsme byli vyzváni abychom zaplatili, protože jsme jediní zbylí hosté a restauraci tedy uzavřou o hodinu dříve. Zajímavý nápad! Tak jsme šli a sem už neprijdeme.

2  Poděkujte uživateli matanuschka1.
RistorantePagana1, Vlastník v zařízení Ristorante Pagana, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. března 2018

Vážený Matanuško1
musím s Vámi souhlasit.,Tento přístup se definitivně neslučuje s naší filozofií.
Osobně jsem zmíněnou situaci řešila s personálem a zaručuji, že se už nikdy nebude opakovat.

Pokud dovolíte přijmout můj způsob omluvy,ráda bych Vás pozvala při příští návštěvě na lahev
růžového vína z vinařství Pipoli.
Výtah a bezbariérová toaleta je Vám nadále k dispozici.

S přáním hezkého dne
Jitka Pagana

Recenzováno: 27. února 2018 prostřednictvím mobilu

Největší spokojenost, skvělý, ochotný a milý personál, profi, vítečná kuchyně, vkusný interiér... doporučuji nejen pro romantickou večeři pro dva, ale právě i pro malou party s fajn přáteli... a ty flambované špagety?!!.. lze jen konstatovat The Best, musíte vyzkoušet sami, osobně!! DOPORUČUJI‼️.. přeji povedený zážitek, na který jen tak nezapomenete!

Poděkujte uživateli AnnaUrb.

Dobrý den AnnaUrb,
moc nás potěšila vaše pozitivní recenze.
Doufáme, že Vás uvidíme dřív, než na další narozeninové oslavě :).
team Pagana

Recenzováno: 26. února 2018

Perfektni servis a jidlo (doporucuji flambovane spagety!), vynikajici vino, prijemna obsluha, ciste zachody, vse perfektni

Poděkujte uživateli J B.

Dobrý den J B,
děkujeme za krásnou recenzi a budeme se těšit na Vaší příští návštěvu.
S přáním krásného dne
team Pagana

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Ristorante Pagana, si také prohlíželi

Už jste navštívili Ristorante Pagana? Sdílejte své zkušenosti!