“Itálie se vším všudy ”

Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 22. června 2018 prostřednictvím mobilu

Maximální spokojenost, všude je vidět zájem o spokojenější hosty. Super jídlo! Ochotný a příjemný personál.

1  Poděkujte uživateli Michal L.
jitkapagana, Vlastník v zařízení Ristorante Pagana, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. června 2018

Dobrý den pane Michale,
moc děkujeme za vaší krásnou recenzi i když si neumíme vysvětlit nejhorší možné bodování které mám moc ublíží.
Jedná se pravděpodobně o omyl když píšete o maximální spokojenosti.
Byli bychom moc rádi kdyby jste bodování opravil.
Předem moc děkujeme a těšíme se na brzkou viděnou.
Jitka Pagana

Recenzováno: 11. června 2018 prostřednictvím mobilu

Vážně skvělá obsluha, hudba, jídlo! Doporučujeme ! Dali jsme na doporučení z recenzí a vyplatilo se to

Poděkujte uživateli Michaela K.
RistorantePagana1, Manažer v zařízení Ristorante Pagana, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. července 2018

Milá Michaela K,
děkujeme za krásnou recenzi a jsme moc rádi, že se Vám u nás líbilo.
Těšíme se na Vaši další návštěvu.
Pagana

Recenzováno: 27. května 2018 prostřednictvím mobilu

Restauraci jsme navštívili s kamarádkou, vybrala jsem podle recenzi na Tripadvisoru, očekávání bylo splněno - Úžasne jídlo, víno, nádherný design, obsluha, není co vytknout!

Poděkujte uživateli anyna89.
RistorantePagana1, Manažer v zařízení Ristorante Pagana, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. května 2018

děkujeme za Vaší milou recenzi.
Jsme moc rádi, že se Vám u nás líbilo a doufáme, že se zase brzo uvidíme.
Team Pagana

Recenzováno: 17. dubna 2018

Vynikající restaurace na posezení s přáteli či jen ve dvou. Jídlo je skvělé, obsluha velmi příjemná a kompetentní, atmosféra skvělá, intimní, a přesto živá. A mimochodem ty houbové ravioly jsou přesně tak skvělé, jak vypadají nahoře na obrázku :)

Poděkujte uživateli Danneesek4U.
RistorantePagana1, Vlastník v zařízení Ristorante Pagana, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. dubna 2018

Vážený Danneesek4U,
děkujeme za krásnou recenzi.Jsme rádi,že jste byli spokojení v naší restauraci.
Právě taková pochvala nám dokazuje, že jsme na správné cestě a
budeme se těšit na vaší příští návštěvu.
S pozdravem a přáním krásného dne
Jitka Pagana

Recenzováno: 11. dubna 2018

Rozhodli jsme se s přáteli pro tuto restauraci a nemůžeme si stěžovat. Vstřícný a milý personál, výborné jídlo a krásné prostředí.

Poděkujte uživateli martinasokolova123.
RistorantePagana1, Manažer v zařízení Ristorante Pagana, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. dubna 2018

moc Vám děkujeme za krásnou recenzi a jsme rádi, že jste si večeři u nás užili:)
Budeme se těšit na příště.
Team Pagana

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Ristorante Pagana, si také prohlíželi

Už jste navštívili Ristorante Pagana? Sdílejte své zkušenosti!