Narozeninove motokary

Recenzováno: 14. dubna 2019
371michaelab
Praha, Česká republika
Motokáry výborné avšak obsluha příšerná

Recenzováno: 15. ledna 2019
Barbora K

Recenzováno: 8. ledna 2020

Měli jsme tu vánoční večírek. zábava na motokárách super. veškerá jídla na rautu vynikající. krásně jsme se pobavili,zazávodili i napili. určitě sem vezmu svoje kámoše nebo rodinu.

Datum zážitku: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli medved82.
Recenzováno: 20. listopadu 2019

Praga Arena, je příjemné místo pro zábavu a posezení s přáteli. Po návštěvě jsme byli nadšení a rezervovali jsme si znovu trať a stoly 2 měsíce předem (2 hod. dráha, raut pro 30 lidí + nápoje). Bohužel jednostranné zrušení od Praga arény s vysvětlením, že si to chce objednat někdo jiný na delší dobu o měsíc později mi přijde dost neprofesionální. Pokud již někomu poskytnu rezervaci na určitý termín na akci a pak to zrušit, kdy už je dost problematické sehnat místo na večírek prakticky nemožné.

Datum zážitku: prosinec 2018
1  Poděkujte uživateli Suchandav.
Recenzováno: 6. srpna 2019

Tady vaří moc dobře, sice trošku dražší oběd, ale určitě záruka dobrého jídla. Naposledy trochu zklamání z bramboráků, ale guláš byl luxusní.

Datum zážitku: červenec 2019
Poděkujte uživateli minule.
Recenzováno: 14. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

S prateli jsme tu naplanovali narozeninove prekvapeni jako oslavu pritelovych 30.narozenin. Bylo to super a velice prijemne posezeni. V pripade jizd je lepsi se predem registrovat uz ze dvou duvodu - levnejsi jizdne a lepsi orientace v tabulce jezdcu. Pri platbe jizd prijimaji pouze hotovost. Dobre vedet dopredu. Par motokar nebylo v uplne dobrem technickem stavu, takze bylo nutno kary menit. Doporucujeme vzit si na sebe obleceni umerne aktivite, prinemz pak docela zapacha po benzinu.
Co se tyka rautu, jidlo chutne, ale trosku drazsi, nicmene domluva s provoznim panem Husakem super, vse bylo vyrizeno v poradku, ocenuju otevreny ohen v mistnosti, ktery navodil perfektni atmosferu a navic teplo. Oslavu jsme si uzili, dekujeme.

Datum zážitku: duben 2019
Poděkujte uživateli 371michaelab.
Recenzováno: 15. ledna 2019

Vyrazili jsme sem v sobotu na doporučení na oslavu narozenin spojenou s obědem do Praga Arena. Pokud bychom šli pouze na motokáry, tak zajisté budeme všichni nadšeni. To byl opravdu výborný zážitek. Bylo nám před jízdou vše potřebné vysvětleno a bylo to opravdu perfektní. Ale jelikož jsme to s přáteli vzali také jako narozeninový oběd, tak v tu chvíli jsme začali být zklamaní. Personál neochotný, dostali jsme např. Royal Crown cola místo Coca-cola, která byla v nabídce, dámy za barem si neodpustily otrávený obličej, když jsem jim tuto lahvičku vrátila s tím, že jsem si obednala Coca-colu, tu mi již nenabídly (i když jsem ji u ostatních stolů, kde byli samí cizinci viděla..) a tvrdily mi, že je to naprosto stejný nápoj. Také nám bylo řečeno, že nápojový lístek uvedený v Menu neplatí a tím pádem ani ceny za jakýkoliv nápoj (včetně panáků), takže kdo ví, zda jim poté část penež nešla "do kapsy". Jídlo nás také nijak zvlášť neoslovilo, bylo to velice překořeněné. Dále se již nebudu rozepisovat. Každopádně bych každému doporučila si zde pouze zajezdit na motokárách, ale peníze za občerstvení už bych jim tam nenechávala.

Datum zážitku: leden 2019
Poděkujte uživateli Barbora K.