“Luxusní”

Siddharta Café
Kuchyně: Asijská, Evropská, Středoevropská, Bar
Vhodné pro: Zvláštní příležitosti
Možnosti stravování: Večeře, Rezervace
Popis: A modern yet warm and trendy restaurant-bar-lounge offers a brand new dimension to its guests. An innovative Pop Art “Eatmosphere” with colourful decor, elaborate chandeliers, illuminated statues and turquoise furnishings nestled in the historic heart of Old Town. The Chef has created a seasonal menu that is both sophisticated and contemporary offering ingredients to all appetites.
Recenzováno: 12. října 2017 prostřednictvím mobilu

Všem maximálně doporučuji , krásné a klidné prostředí. Luxusní jídlo které Vás přenese na chvíli na jiný kontinent. Rychlý a profesionální servis. Celkově zde najdete maximum ze všeho co očekáváte od podniku na Praze 1.

1  Poděkujte uživateli GGPcoleman.

Recenzováno: 6. září 2017

Restauraci jsme zatím osobně nenavštívili, ale měli jsme možnost ochutnat něco málo z kuchařského umění prostřednictvím gastro. festivalu FOODPARADE 2017. Máme moc rádi asijskou kuchyni a tato nás nezklamala. Bylo to výborné.

Poděkujte uživateli Antonín M.
Recenzováno: 26. března 2017

V Siddharta Café jsem prožil opravdu příjemný gastronomický zážitek spojený s milou obsluhou a jedinečným prostředím.

1  Poděkujte uživateli VMA88.
Recenzováno: 11. prosince 2016

Velice prijemne, romanticke, ciste a stylove prostredi na obidek. Prijemny a profesionalni servis, jidlo skvele, prawn bisque polevka byla nejlepsi co jsem kdy jedla. Perfekce!!!! Personal mi dokonce namichal na pozadani mexicke michelady a moc se jim povedly, na to, ze ten drink vubec neznali. Takze extra body za ochotu :) urcite se vratim a vrele doporucuji.

1  Poděkujte uživateli Alena V.
Recenzováno: 30. března 2016

Má první návštěva a naprostá spokojenost.
Vynikající jídlo a velice příjemný personál, který se o nás fantasticky staral.
Místo je moc pěkné, útulné. Určitě to nebyla má poslední návštěva!

Poděkujte uživateli iviv21.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Siddharta Café, si také prohlíželi

Už jste navštívili Siddharta Café? Sdílejte své zkušenosti!