Tripadvisor
Praha
Recenzováno: 6. října 2017 prostřednictvím mobilu

Skvělý hotel kousek od tramvajové zastávky.Z vyšších pater je úžasný výhled na Prahu.Klidný 4**** hotel s opravdu bohatými snídaněmi,velkou LCD televizí,pohodlnou postelí a WiFi free.Výborný poměr cena / kvalita.VŘELE DOPORUČUJI

Datum pobytu: září 2017
Poděkujte uživateli 798lukasj.
Recenzováno: 2. srpna 2017

Jsem stálým hostem hotelu Troja a mám s ním dobré zkušenosti. Ať už je to milý a vstřícný personál, bohaté snídaně formou Švédského stolu tak i dostupnost do centra . Kuchař doplňuje stůl průběžnė takže vím že dostanu vždy přesně to co chci protože když zrovna něco došlo tak vzápětí kuchař už nesl novou dávku . Snídaně ve 3 patře v salonku krásný výhled na Prahu. Pokoje jsou pěkné a čisté jen ne pro lidi co si užívají luxusu ale pro lidi co si chtějí opravdu odpočnout . Hotel je kousek od koupaliště ale i aquaparku který je cenově dostupný všem . Tento hotel doporučuji byl jsem zde v době rekonstrukce restaurace což mě mrzelo ale o to se vic těším na novou kavárnu a restauraci změnu to potřebovalo.

Datum pobytu: červenec 2017
  • Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli Lukáš J.
Recenzováno: 7. července 2017 prostřednictvím mobilu

Na čtyřhvězdičkový hotel průměrné. Snídaně do 10 hodin, v půl deváté vydává hlavní šéf obsluhy, ať již nedoplňují. Chybí pečivo, teplá snídaně i džusy. Na pokoji rozbité dveře od sprchy. Hotel není vůbec na klidném místě, každých pět minut projede pod okny tramvaj. I v půl druhé ráno. Tento hotel doporučuji nenáročným klientům na přespání. Já již nikdy více hotel s rodinou nenavštívím.

Datum pobytu: červenec 2017
Poděkujte uživateli Petra K.
Recenzováno: 29. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Průměrný hotel. Pokoje standardně vybavené. Už je vidět starší nábytek. Bohužel se celým hotelem nesl cigaretový kouř. Recepční při odjezdu se neumí ani rozloučit.
Možnost parkování na uzavřeném pozemku za 150 Kč / den, ale nedoporučuji při dešti. Vypadá jako blátivý tankodrom. Holinky na cestu k autu.

Datum pobytu: duben 2017
Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli jarom_rd2015.
Recenzováno: 3. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Casto jsme byli hoste restaurace v hotelu i ubytovavali sve zname a obchodni pratele. Byli jsme vzdy spokojeni s kvalitou obsluhy a kuchyne i celkovym pristupem a cistotou. Posledni dobou to dost upadlo, je to obrovska skoda.

Datum pobytu: listopad 2016
Poděkujte uživateli Michaellewise.