Nejnižší ceny Vašeho pobytu
eDreams67 US$
Travelocity69 US$
Trip.com86 US$
Prohlédněte si všech 16 nabídek
Ceny jsou poskytovány našimi partnery a zahrnují ceny pokojů na jednu noc včetně veškerých daní a poplatků známých našim partnerům. Podrobnější informace získáte od našich partnerů.
Recenzováno: 19. února 2019

Slušné ubytování, pohodlný, čistý pokoj, pohodlná postel, hezké moderní prostředí, v blízkosti metra nebo tramvaje a tedy dobrá dostupnost do centra (10 -15 min na Václavské nám), hotel má k dispozici garáž.

Tip ohledně pokoje: lepší vyšší patro
Datum pobytu: leden 2019
2  Poděkujte uživateli hanevin.
Recenzováno: 9. července 2018 prostřednictvím mobilu

Hotel jsme vyuzily s kamaradkou pouze na dva dny, ale klidne bych si pobyt v nem prodlouzila. Sice nevim jake sluzby nabizi ale dostaly jsme paradni prostorny pokoj se dvema balkonky a snidane a obed, ktere jsme si daly nemely chybu. Kousicek od hotelu je tramvajova zastavka, takze pokud se vam nechce ridit po meste, tak se odsud a zpet dostanete bez problemu. My MHD vyuzily hojne.

Datum pobytu: květen 2018
1  Poděkujte uživateli Soňa Z.
Recenzováno: 5. ledna 2018

Hotel Troja je úžasné místo pro pobyt v Praze a rovněž pro setkání s přáteli. Děkuji za perfektní servis zahrnující vždy vstřícný personál a vždy chutné jídlo. Jako výhodu tohoto hotelu si dovoluji vyzdvihnout rovněž polohu - blízkost MHD (tramvaj a metro), útulné pokoje a luxusní výhled z horního patra, kde má pozorovatel celou Prahu jako na dlani. Děkuji a budu se k Vám rád vracet. Jirka

Datum pobytu: prosinec 2017
1  Poděkujte uživateli Jiří L.
Recenzováno: 6. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Znovu jsem mela moznost vyuzit sluzeb hotelu Troja pri sve pracovni ceste a musim konstatovat, ze refresh interieru hotelu velice slusi. K veceri mi byla doporucena polevka z morskych plodu s domacim pecivem, ktera byla naprosto dokonala navic za velmi priznivou cenu. Moderni design restaurace je velice povedeny. Utulne a ciste pokoje jsou zde vzdy zaruceny. Dekuji a tesim se na dalsi pracovni navstevu.

Datum pobytu: říjen 2017
Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli luciek992.
Recenzováno: 6. října 2017 prostřednictvím mobilu

Skvělý hotel kousek od tramvajové zastávky.Z vyšších pater je úžasný výhled na Prahu.Klidný 4**** hotel s opravdu bohatými snídaněmi,velkou LCD televizí,pohodlnou postelí a WiFi free.Výborný poměr cena / kvalita.VŘELE DOPORUČUJI

Datum pobytu: září 2017
Poděkujte uživateli 798lukasj.