“Super”

Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Snídaně, Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Hradčany a Letná
Recenzováno: 19. července 2016

Jídlo super, obsluha super, výhled super... Nemá chybu, jedno z míst kde zase lidé pracují rádi a dávají do toho srdce.

Poděkujte uživateli Miroslav P.

Recenzováno: 15. března 2016

Zkouska degustacniho menu - vse chutne, pekne prezentovane, servis na urovni, prostredi i lokalita super

Poděkujte uživateli petrykz.
Recenzováno: 26. ledna 2016

Jídlo je chutné ale ne výjimečně, porce jsou relativně malé a ve finále dle mého neodpovídají cenám. Možná je to tou lokalitou u hradu. Malá teráska nabízí i výhledy na hrad. Obsluha velmi úslužná.

Poděkujte uživateli Benes007.
Recenzováno: 10. ledna 2016

Restauraci jsme navštívili s rodinou již několikrát. Jako vždy, vše bylo vynikající....tataráček, burger i jahodový knedlík. Obsluha je velice milá. Krásné prostředí s výhledem na Pražský hrad. Určitě se sem znovu vrátíme.

Poděkujte uživateli Helena J.
Recenzováno: 30. července 2015

Zaskočily jsme do této restaurace s mamkou na oběd, kdy jsem chtěla, aby také ochutnala veganské jídlo a byla nadmíru spokojená. Tedy my obě :)Moc jsme si pochutnaly, porce byly akorát a jídlo bylo skvěle dochucené, k tomu domácí malinovka, lahoda :) Můžu jen doporučit :)

Poděkujte uživateli Martina B.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo LoVeg, si také prohlíželi

Už jste navštívili LoVeg? Sdílejte své zkušenosti!