MindMaze Prague
Enigma byla super, uzili jsme si to. Diky

Hru jsme pojali jako takovy teambuilding. Na miste nas Katka peclive uvedla do deje, vysvetlila... přečíst další informace

Recenze byla získána ve spolupráci s touto atrakcí.

Recenzováno: včera
GrandTour34046782610
Alchymista

Zatím nejlepší únikovka, na které jsem byl. Pěkné prostředí a velmi milá obsluha :) Určitě se... přečíst další informace

Sightsee770518

Recenzováno: 27. dubna 2017

Byla to moje první únikovka a v rámci team buildingu to bylo vážně super. Spolu s výborným zážitkem ze samotného úniku vše ještě doplňuje milý a profesionální personál. Za mě spokojenost a rozhodně nezůstane jen u alchymisty.

Datum zážitku: duben 2017
1  Poděkujte uživateli Tomáš T.
Recenzováno: 10. dubna 2017

Byla jsem od MindMaze i na Enigmě a když to srovnám, tak Alchymista je lepší. Líbilo se mi provedení i jednotlivé úkoly, které nejsou nijak lehké a pěkně nás potrápily. Úkoly lze řešit na přeskáčku, takže když jeden potrápí více, lze ho odložit a jít řešit něco jiného. Určitě tuto únikovku mohu doporučit a těším se na další novinky od MindMaze. Prý už brzy :)

Datum zážitku: duben 2017
Poděkujte uživateli Kateřina M.
Recenzováno: 8. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Zábavná a napínavá hra! Slečna Veronika měla profesionální přístup! Vřele mohu doporučit jako teambuilding ale i pro partu přátel. Není to těžké, není to lehké, je to velmi zábavné! Velmi dobrý způsob pro strávení víkendu. Jen škoda, že to bylo tak krátké.

Datum zážitku: duben 2017
Poděkujte uživateli Daniel P.
Recenzováno: 2. dubna 2017

Únikovku jsme naplánovali jako surprise bday party pro tátu a všichni byli nadšeni. Bylo nás tam celkem 6 - vzhledem k velikosti místnosti je podle mě 4-5 lepší počet. Každopádně se využijí rozličné znalosti a každý určitě něčím přispěje k rozluštění šifer :-)

Datum zážitku: duben 2017
Poděkujte uživateli Anin K.
Recenzováno: 25. března 2017

Naše první únikovka a stálo to za to! Určitě si brzy dáme další. Nadchla nás propracovanost úkolů, můžeme jen doporučit všem věkovým kategoriím. Každý se zapojí a nikdo se nebude nudit.

Datum zážitku: březen 2017
1  Poděkujte uživateli veverka2017.