MindMaze Prague
Č. 14 z 350 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Nautilus

Nádherný interiér a velmi dobře vymyšlené úkoly. Uvnitř není žádný zámek. Vše je řešené moderněji a... přečíst další informace

Recenzováno: před 3 dny
758ond_ejk
Jedna z nejlepších únikovek.

Byly jsme s rodinou na únikovce Nautilus a musím říct že jak tématicky, tak technicky a vzhledově... přečíst další informace

Recenzováno: 11. března 2020
Jan D
Olomoucký kraj, Česká republika

Recenzováno: 27. dubna 2017

Byla to moje první únikovka a v rámci team buildingu to bylo vážně super. Spolu s výborným zážitkem ze samotného úniku vše ještě doplňuje milý a profesionální personál. Za mě spokojenost a rozhodně nezůstane jen u alchymisty.

Datum zážitku: duben 2017
1  Poděkujte uživateli Tomáš T.
Recenzováno: 10. dubna 2017

Byla jsem od MindMaze i na Enigmě a když to srovnám, tak Alchymista je lepší. Líbilo se mi provedení i jednotlivé úkoly, které nejsou nijak lehké a pěkně nás potrápily. Úkoly lze řešit na přeskáčku, takže když jeden potrápí více, lze ho odložit a jít řešit něco jiného. Určitě tuto únikovku mohu doporučit a těším se na další novinky od MindMaze. Prý už brzy :)

Poděkujte uživateli 71kate_inam.
Recenzováno: 8. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Zábavná a napínavá hra! Slečna Veronika měla profesionální přístup! Vřele mohu doporučit jako teambuilding ale i pro partu přátel. Není to těžké, není to lehké, je to velmi zábavné! Velmi dobrý způsob pro strávení víkendu. Jen škoda, že to bylo tak krátké.

Datum zážitku: duben 2017
Poděkujte uživateli Daniel P.
Recenzováno: 2. dubna 2017

Únikovku jsme naplánovali jako surprise bday party pro tátu a všichni byli nadšeni. Bylo nás tam celkem 6 - vzhledem k velikosti místnosti je podle mě 4-5 lepší počet. Každopádně se využijí rozličné znalosti a každý určitě něčím přispěje k rozluštění šifer :-)

Datum zážitku: duben 2017
Poděkujte uživateli Anin K.
Recenzováno: 25. března 2017

Naše první únikovka a stálo to za to! Určitě si brzy dáme další. Nadchla nás propracovanost úkolů, můžeme jen doporučit všem věkovým kategoriím. Každý se zapojí a nikdo se nebude nudit.

Datum zážitku: březen 2017
1  Poděkujte uživateli veverka2017.