MindMaze Prague
Č. 14 z 349 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Jedna z nejlepších únikovek.

Byly jsme s rodinou na únikovce Nautilus a musím říct že jak tématicky, tak technicky a vzhledově... přečíst další informace

Recenzováno: 11. března 2020
Jan D
Olomoucký kraj, Česká republika
Galactic Pioneer

Úžasná, ale dost těžká. Z těch cca 15 her, na kterých jsme byly, byla opravdu nejtěžší, byly jsme 3... přečíst další informace

Recenzováno: 8. března 2020
mjetelova

Recenzováno: 20. listopadu 2019

Místost byla zajímavě vybavená, měla atmosféru, trochu byl znát zub času, jelikož úplně nefugoval systém na odemčení kamene mudrců, ale jinak jsme si užili luštění zajímavých rébusů.

Datum zážitku: listopad 2019
Recenze byla získána ve spolupráci s touto atrakcí.
Poděkujte uživateli Miluše K.
Karolina_MindMaze, Guest Relations Manager v zařízení MindMaze Prague, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. prosince 2019

jsme moc rádi, že se vám hra líbila a byla to pro vás příjemně strávená hodinka. :) Zároveň nás ale mrzí, že se vám ve hře vyskytl zádrhel. :( Za to se moc omlouváme.

Recenzováno: 29. října 2019

Nečekaně zajímavý zážitek, hra dvou týmů proti sobě (alchymistova komnata), napětí a adrenalin do poslední chvíle (splnili jsme misi 2,5 minuty před koncem limitu)

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli jirizahour.
Karolina_MindMaze, Guest Relations Manager v zařízení MindMaze Prague, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. ledna 2020

Dobrý den, Jiří,

jsme moc rádi, že Vás hra mile překvapila! :)
Děkujeme.

Recenzováno: 19. října 2019
Recenze aktivity: Enigma - Spy Mission

Dnes jsme absolvovali první únikovku od Mindmaze pod názvem Enigma. Hra byla skvěle vymyšlená a úkoly zábavné. Byla to pro nás nováčky docela výzva, ale náš instruktor Honza nám vše vysvětlil a hru představil. Už se těšíme na další hru!! Díky za skvělý zážitek

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli LEnyy6.
Karolina_MindMaze, Manažer komunikace s hosty v zařízení MindMaze Prague, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. října 2019

dělá nám ohromnou radost, že jste si jako svou první únikovku vybrali hru od nás. A ještě větší, že se vám Enigma tak líbila! :)
Honzovi chválu vyřídíme. :)

Těšíme se někdy příště!

Recenzováno: 5. října 2019

Byli jsme na enigme. Naprosto super unikovka. Ze začátku jsme dost tapali, ale pak jsme se rozjeli a skončili s dobrým čase 51minut. Kdy se propracovaná, tematicky navazuje. Prostě super unikovka od mindmaze. Pravděpodobně Radek, nás do by skvěle uvedl. Děkujeme. A těšíme na vaši další unikovky:)

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli maldinni912019.
Karolina_MindMaze, Manažer komunikace s hosty v zařízení MindMaze Prague, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. října 2019

jsme moc rádi, že vás Enigma takhle oslovila! :)
Budeme se na vás tedy těšit. ;)

Recenzováno: 3. září 2019

Byl jsem zde na únikovce s dětmi v rámci příměstského tábora. Již komunikace před vlastní návštěvou mne měla varovat. Dotazy mi zodpovězeny nebyly, pouze mi přišel mail s rezervací místností. Jsem zvyklý, že nám provozovatelé únikových místností poskytnou drobnou slevu. Snažím s vždy dohodnout předem paušální částku na dětí, abych snáze vybral peníze. Nejen, že mi dopředu na mé dotazy neodpověděli, ale na místě si vedoucí vymýšlela nesmyslné důvody, proč nám žádnou slevu neposkytnout (přestože jsme zaplnili všechny tři místnosti v dopoledním čase o který v daném týdnu zájem nebyl). Hlavním zklamáním byl ale její způsob komunikace.
Vrcholem pak bylo zaslání fotografie jiného týmu než našich vlastních. Po upozornění nám zaslali správné fotografie bez jakéhokoliv omluvy.
Abych ale jen nehaněl. Obsluha hry byla v pořádku. Samotná místnost byla pěkná, až na jednu drobnost, kde bylo třeba velmi precizní nastavení, aby se zařízení odemklo. Přesto příště raději půjdeme jinam.

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli Laadinek.
Karolina_MindMaze, Guest Relations Manager v zařízení MindMaze Prague, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. září 2019

Dobrý den, Ladislave,

mrzí mě, že se vám dostalo takové negativní zkušenosti. Po přečtení vzájemné emailové komunikace a konzultace s kolegyní však musím doplnit několik informací, protože situace nebyla zcela taková, jak ji popisujete.

Bohužel opravdu došlo k chybě ze strany kolegy, který vám hry rezervoval. Je mi to líto, kolega váš dotaz ohledně snížené ceny přehlédl. Možná to zní až hloupě, ale bohužel se tato chyba vloudila. Avšak není pravda, že by vám nebylo na žádný dotaz odpovězeno. Na váš úvodní email vám jeden z mých kolegů zaslal podrobnou odpověď i s doporučením vhodné hry. Stejně tak fotografie vašich týmů vám byly s doplňujícím textem zaslány hned po skončení a poté ještě jednou, když jste si o ně napsal (hádám, že první email skončil ve spamu). Naneštěstí se mi nepodařilo dohledat, jakým omylem vám byla poslána navíc fotka jiného týmu. Tato nepříjemnost mě mrzí.

Kolegyně, která vás hrou provázela, patří k našim nejčastěji hráči chváleným game masterům a z osobní zkušenosti vím, že je to milá a přátelská osoba. Vaši nespokojenost tedy přisuzuji spíše osobním antipatiím.

Jak už jsem zmínila na začátku, absence reakce na dotaz ohledně slevy byla nešťastně způsobena lidskou chybou. Mrzí mě, že se tak stalo a že jste se nezkusil ještě jednou ozvat. Mladé luštitele bychom velice rádi podpořili. Je patrné, že pro vás snížená cena byla podstatná, avšak slevy opravdu neposkytujeme na základě mylných domněnek a toho, že je na to někdo zvyklý. Věřím, že pokud by byla situace obrácená, také byste mi neprodal nějaký artikl se slevou jen proto, že bych si o slevu řekla a na základě svého osobního dojmu vám tvrdila, že o danou věc není zájem. Hry jste měl téměř 14 dní předem zarezervované a obávám se, že jako člověk mimo firmu nemůžete posoudit, o co je a o co není zájem.

Jsem ráda, že se vám hra jako taková líbila, a opravdu mě velice mrzí, že ony dvě chyby vyústily v takovou nepříjemnou zkušenost! Velice nám záleží na tom, aby hráči odcházeli spokojení, a tuto situaci a chyby, které ji způsobily, zohledníme.

Přeji mnoho úspěšných sezón příměstských táborů.