MindMaze Prague
Č. 15 z 359 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Kámen mudrců

Super zábava kterou jsme si užili i s dětmi. Jako průvodce jsme měli slečnu Emu a rozhodně tuto... přečíst další informace

Recenzováno: 21. září 2020
Nomad74393
Na hodinu v kůži "Galactic Pioneers"

Galactic Pioneers - první hra od MindMaze, kterou jsme vyzkoušeli, a která nás do tohoto skvělého... přečíst další informace

Recenzováno: 10. července 2020
Kristýna A

20252 670 recenzí
Recenzováno: 20. prosince 2019

Máme za sebou přes 70 únikových her, na Nautilus jsme vzali (kromě tradičně mimina a psa) ještě 3 další méně zkušené kamarády v rámci vánočního večírku. Nautilus rozhodně stojí za to prožít. Nádherný vizuál, uvěřitelné aktivity, opravdu máte pocit, že jste najednou v jiném světě. Potěšila i absence kódových zámků i zajímavá finálová aktivita. Jen nám tam toho přišlo poněkud málo, místnosti jsme opustili po 33 minutách a to jsme rozhodně nehráli na nejlepší čas, ale spíš si to užívali. Dlouho přemýšlím nad tím, zda by se dala udělat únikovka tak, aby tam každý vydržel plus mínus tu hodinku - začátečníci i zkušení (např. nějakou formou přidávání dobrodružství či sbírání bodů). Jinak rozhodně doporučuji, osobně s mužem hned po novém roce vyrazíme na Pionýry.

Poděkujte uživateli Olajda.
Recenzováno: 17. prosince 2019

Moc pěkná únikovka. Žádné tucty zámků, spíš logika a parádní sci-fi atmosféra. Na konci jsem měl pocit, že jsme fakt opravili vesmírnou loď, správně nastavili veškerou sci-fi technologii a zachránili lidstvo. A ani jsme nemuseli být raketoví inženýři ;)

Obtížnost: spíš vyšší
Ideální počet hráčů: 4 - ve třech to půjde těžko stihnout, v pěti si budete překážet

Poděkujte uživateli TheTomCZ.
Recenzováno: 17. prosince 2019

Vzhledem k tomu, že to nebyla naše první hra, měli jsme jistá očekávání, která byla plně uspokojena. Obsluha byla velmi milá, vše nám vysvětlila, přivítání už ve dveřích do MIndMaze super, hra povedená, mozkové závity jsme potrápili dostatečně, ale hru jsme dokončili pro nás v rekordním čase. Nakonec jsme ještě dostali malé dárečky. Krásně strávený čas s rodinou a určitě se tam vrátíme na jiné hry.

Datum zážitku: prosinec 2019
Recenze byla získána ve spolupráci s touto atrakcí.
Poděkujte uživateli evatE4631SB.
Recenzováno: 15. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Na hře jsme se skvěle bavili, je velmi důmyslná a i atmosféra vše podtrhuje. Děkuje Viky a příjemný úvod

Poděkujte uživateli Paulie255.
Recenzováno: 30. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Dnes proběhla další návštěva MindMaze a opět super zážitek Tentokrát vesmírné dobrodružství "Galactic Pioneers".

Mise úspěšně dokončena! - Mission successfully accomplished!

Rádi přijdeme zase a určitě to bude nový Nautilus!

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli xTyky.
Karolina_MindMaze, Guest Relations Manager v zařízení MindMaze Prague, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. prosince 2019

moc nás těší, že se k nám vracíte! :) Děkujeme za slova chvály na adresu naší vesmírné mise.

Budeme se na vás těšit při hře Nautilus!

Karolína