“Vynikající večeře v Golden Tikka”
Recenze Golden Tikka

Golden Tikka
Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 13. ledna 2019

Vemi milý personál, bohatý výběr jídel, chutné jídlo a hezké prostředí s příjemnou indickou hudbou. Zařazujeme mezi své oblíbené restaurace v Praze a určitě znovu navštívíme.

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli monikalapak.
Katerina K, Marketing v zařízení Golden Tikka, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 20. ledna 2019

Dobrý den, děkujeme velice za milé hodnocení, vážíme si toho! Rádi vás opět u nás uvítáme. Se srdečným pozdravem, Golden Tikka

Recenzováno: 11. ledna 2019

Včera jsme si s manželem zašli do této restaurace na jednoduchou večeři a byli jsme mile překvapeni. Chicken Korma a Chicken Bhuna byly opravdu výrazným chuťovým zážitkem. Stejně tak jsme byli spokojeni s přiměřenou cenou, která dává šanci přijít ochutnat další tradiční indické pokrmy. Personál byl příjemný, prostředí velmi jednoduché, ale sympatické, snad jen pivo zcela bez pěny trochu zarazilo a pak to, že stůl začali sklízet moc brzo, ještě jsem zdaleka nedojedla a připadala jsem si najednou trochu nepatřičně. Celkový dojem to ale rozhodně nezkazilo!

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli Ararat555.
Katerina K, Marketing v zařízení Golden Tikka, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. ledna 2019

Dobrý den, děkujeme za milou zpětnou vazbu, jsme moc rádi, že jste si u nás pochutnali. Omlouváme se za pivo bez pěny (příště prosím zkuste, pokud jste tak samozřejmě neučinili reklamovat hned u obsluhy, aby mohli chybu hned napravit). Co se brzkého sklízení stolu týče, předáme váš podnět určitě manažerovi restaurace. Děkujeme a přejeme pěkný den, Golden Tikka

Recenzováno: 16. října 2018 prostřednictvím mobilu

Jídlo velice chutné, personál velmi příjemný ,bylo o nás krásně postaráno,mohu tuto Indii v Praze jedině doporučit

Datum návštěvy: říjen 2018
Poděkujte uživateli chovaneckovamarketa.
Recenzováno: 23. září 2018 prostřednictvím mobilu

Skvěle místo - velmi autentické. Chodíme sem pravidelne a vždy úplně super. Prave indické nádobí me opravdu nadchlo. Jídlo bez chyby. Obsluha mluvi pouze anglicky ale to vůbec nevadí.

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli 987luciek.
Recenzováno: 15. března 2018

Interiér je vybaven jednoduše, ale účelně a pohodlně. Jídla jsou připravována velmi chutně a jeb z čeho vybírat. Ten, kdo se vyzná v indických pokrmech z jednotlivých regionů si rozhodně příjde na své.

Datum návštěvy: září 2017
Poděkujte uživateli Jano K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Golden Tikka, si také prohlíželi

Už jste navštívili Golden Tikka? Sdílejte své zkušenosti!