Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Nejnovější recenze. Nejnižší ceny. Dokonalé místo pro nákup pobytů v hotelích.

“Skvělá atmosféra ...” 5 z 5 bublinek
Recenze Obecní Dům

Obecní Dům
Zaujímá 18. místo z 920 aktivity v Praze
8 recenzí
Recenze atrakcí (5)
“Skvělá atmosféra ...”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 23. ledna 2017

V předchozím odpoledni jsme navštívili Obecní dům s tím, že jsme od dcery dostali jako dárek voucher na "kávu s občerstvením" v jeho stylové kavárně. Očekávali jsme příjemné posezení, ale musím přiznat, že atmosféra nás naprosto okouzlila. Kavárna dýchá dobovou atmosférou, která je v pozdějším odpoledni doplněna i stylovou hudbou, výběr a chuť dezertů je vynikající ... odpoledne se nám tak značně protáhlo a zážitek byl opravdu báječný. Rádi doporučujeme.

Navštíveno v lednu 2017
Poděkujte uživateli Iva_Praha.
Tato recenze je subjektivním názorem člena webu TripAdvisor a není názorem společnosti TripAdvisor LLC

3 174 recenzí od naší komunity

• Turečtina jako první
  • Všechny
Nejprve čeština
2 recenze
“Perfektní ve všech směrech”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 9. listopadu 2016

Miluji francouzskou kuchyni po nespočtu vyzkoušených francouzských restauraci v Praze, musím říct, že tato je na celé čáře nejlepší! Opravdu dokonalá preciznost přípravy jídel a skvělé aranžmá na talíři. Tato restaurace podle mého názoru předčila i restaurace dvou Mischelinských hvězd z ciziny. Pouze doporučuji! Jak jídlo,tak i prostředí si zamilujete!

Navštíveno v únoru 2016
Poděkujte uživateli AnnHeu.
Straz nad Nezarkou, Česká republika
54 recenzí
Recenze atrakcí (21)
common_n_attraction_reviews_1bd8 4 body za pomoc
“Kde dýchá historie”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 30. října 2016

Obecní dům v centru Prahy je nepřehlédnutelná historická budova, která je krásné zvenčí i uvnitř. Nachízí se zde prostory pro koncerty, výstavy a další aktivity. Je zde také několik luxusních restaurací, které jsou spíše pro cizince a majetnější "tuzemáky". Rozhodně však stojí za návštěvu.

Navštíveno v říjnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Jiří P.
476 recenzí
Recenze atrakcí (134)
common_n_attraction_reviews_1bd8 42 bodů za pomoc
“Koncert Vivaldi”
4 z 5 bublinek Recenzováno: 9. října 2016 prostřednictvím mobilu

Nádherný koncert v prostorách sálu obecního domu. Interiér vás vrátí tak o 100 let zpět. Přístup personálu ale bohužel také tak o 50. S platnou vstupenkou si vystojíte ještě jednu řadu vedle kasy, kde vám odejmout vstupenku a dají lepík na který vám napíšou radu a sedadlo ostuda obecního domu. Cizinci ale vlastně vůbec nikdo nechápe co se to děje. Bylo to velice špatně antree jinak krásného večera v krásném prostoru.

Navštíveno v říjnu 2016
Poděkujte uživateli Ferdinand911.
Ostrava, Česká republika
141 recenzí
Recenze atrakcí (92)
common_n_attraction_reviews_1bd8 18 bodů za pomoc
“Kus historie”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 25. září 2016 prostřednictvím mobilu

Obecni Dum stoji hned vedle Prasne brany, takze jej pri prohlidce Stareho Mesta urcite neminete. Je to obrovsky kus nasi historie, byla v nem v r. 1918 vyhlasena nase republika a prijaty prvni zakony.

Navštíveno v září 2016
Poděkujte uživateli Petrs70.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Obecní Dům, si také prohlíželi

Už jste navštívili Obecní Dům? Sdílejte své zkušenosti!