“Skvělá atmosféra ...”
Recenze Obecní Dům

Obecní Dům
Č. 17 z 957 aktivity v Praze
Recenzováno: 23. ledna 2017

V předchozím odpoledni jsme navštívili Obecní dům s tím, že jsme od dcery dostali jako dárek voucher na "kávu s občerstvením" v jeho stylové kavárně. Očekávali jsme příjemné posezení, ale musím přiznat, že atmosféra nás naprosto okouzlila. Kavárna dýchá dobovou atmosférou, která je v pozdějším odpoledni doplněna i stylovou hudbou, výběr a chuť dezertů je vynikající ... odpoledne se nám tak značně protáhlo a zážitek byl opravdu báječný. Rádi doporučujeme.

Poděkujte uživateli Iva_Praha.

Recenzováno: 9. listopadu 2016

Miluji francouzskou kuchyni po nespočtu vyzkoušených francouzských restauraci v Praze, musím říct, že tato je na celé čáře nejlepší! Opravdu dokonalá preciznost přípravy jídel a skvělé aranžmá na talíři. Tato restaurace podle mého názoru předčila i restaurace dvou Mischelinských hvězd z ciziny. Pouze doporučuji! Jak jídlo,tak i prostředí si zamilujete!

Poděkujte uživateli AnnHeu.
Recenzováno: 30. října 2016

Obecní dům v centru Prahy je nepřehlédnutelná historická budova, která je krásné zvenčí i uvnitř. Nachízí se zde prostory pro koncerty, výstavy a další aktivity. Je zde také několik luxusních restaurací, které jsou spíše pro cizince a majetnější "tuzemáky". Rozhodně však stojí za návštěvu.

Poděkujte uživateli Jiří P.
Recenzováno: 9. října 2016 prostřednictvím mobilu

Nádherný koncert v prostorách sálu obecního domu. Interiér vás vrátí tak o 100 let zpět. Přístup personálu ale bohužel také tak o 50. S platnou vstupenkou si vystojíte ještě jednu řadu vedle kasy, kde vám odejmout vstupenku a dají lepík na který vám napíšou radu a sedadlo ostuda obecního domu. Cizinci ale vlastně vůbec nikdo nechápe co se to děje. Bylo to velice špatně antree jinak krásného večera v krásném prostoru.

Poděkujte uživateli Ferdinand911.
Recenzováno: 25. září 2016 prostřednictvím mobilu

Obecni Dum stoji hned vedle Prasne brany, takze jej pri prohlidce Stareho Mesta urcite neminete. Je to obrovsky kus nasi historie, byla v nem v r. 1918 vyhlasena nase republika a prijaty prvni zakony.

Poděkujte uživateli Petrs70.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Obecní Dům, si také prohlíželi

Už jste navštívili Obecní Dům? Sdílejte své zkušenosti!