“Moc hezký zážitek”
Recenze Obecní Dům

Obecní Dům
Č. 17 z 957 aktivity v Praze
Recenzováno: 6. března 2017

V Obecním Domě jsme si nejdříve užili vynikající oběd ve Francouzské restauraci Art Nouveau. Tím jsme se velmi dobře naladili na prohlídku ostatních prostor, které jsou ohromující.

Poděkujte uživateli Ondřej H.

Recenzováno: 23. ledna 2017

V předchozím odpoledni jsme navštívili Obecní dům s tím, že jsme od dcery dostali jako dárek voucher na "kávu s občerstvením" v jeho stylové kavárně. Očekávali jsme příjemné posezení, ale musím přiznat, že atmosféra nás naprosto okouzlila. Kavárna dýchá dobovou atmosférou, která je v pozdějším odpoledni doplněna i stylovou hudbou, výběr a chuť dezertů je vynikající ... odpoledne se nám tak značně protáhlo a zážitek byl opravdu báječný. Rádi doporučujeme.

Poděkujte uživateli Iva_Praha.
Recenzováno: 9. listopadu 2016

Miluji francouzskou kuchyni po nespočtu vyzkoušených francouzských restauraci v Praze, musím říct, že tato je na celé čáře nejlepší! Opravdu dokonalá preciznost přípravy jídel a skvělé aranžmá na talíři. Tato restaurace podle mého názoru předčila i restaurace dvou Mischelinských hvězd z ciziny. Pouze doporučuji! Jak jídlo,tak i prostředí si zamilujete!

Poděkujte uživateli AnnHeu.
Recenzováno: 30. října 2016

Obecní dům v centru Prahy je nepřehlédnutelná historická budova, která je krásné zvenčí i uvnitř. Nachízí se zde prostory pro koncerty, výstavy a další aktivity. Je zde také několik luxusních restaurací, které jsou spíše pro cizince a majetnější "tuzemáky". Rozhodně však stojí za návštěvu.

Poděkujte uživateli Jiří P.
Recenzováno: 9. října 2016 prostřednictvím mobilu

Nádherný koncert v prostorách sálu obecního domu. Interiér vás vrátí tak o 100 let zpět. Přístup personálu ale bohužel také tak o 50. S platnou vstupenkou si vystojíte ještě jednu řadu vedle kasy, kde vám odejmout vstupenku a dají lepík na který vám napíšou radu a sedadlo ostuda obecního domu. Cizinci ale vlastně vůbec nikdo nechápe co se to děje. Bylo to velice špatně antree jinak krásného večera v krásném prostoru.

Poděkujte uživateli Ferdinand911.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Obecní Dům, si také prohlíželi

Už jste navštívili Obecní Dům? Sdílejte své zkušenosti!