“Víkendový pobyt”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 7 dalších stránek!
Absolutum Boutique Hotel
Č. 210 z 646 hotelů v Praze
Recenzováno: 19. září 2017

Pobyt jsme absolvovali s wellness, který byl vynikající. Pěkná atmosféra a milý personál.
Pokoje jsou menší, ale hezky vybavené a čisté. Jediné co nás překvapilo byla i na Prahu předražená restaurace a opravdu malý výběr z jídelního i vinného lístku. Jinak celkově spokojenost.

Datum pobytu: září 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Kuchly.
MartinaNoskova, Guest Relations Manager v zařízení Absolutum Boutique Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. září 2017

moc děkujeme za hezké hodnocení a jsme rádi, že se Vám v našem hotelu líbilo.
Vzhledem k tomu, že provozovatel restaurace klade důraz na sezónnost a čerstvost potravin, je výběr pokrmů poněkud menší. Suroviny jsou nakupovány převážně přímo u farmářů a ceny jsou tedy přizpůsobeny kvalitě nabízených jídel. Pevně věřím, že Vám u nás chutnalo a že se k nám rádi vrátíte.
Těšíme se na viděnou.

Recenzováno: 11. září 2017

Příjemný hotel s dostatečným místem pro parkování, který je vzdálen 5 minut autem od Národního divadla. Pokoje jsou prostorné, moderně zařízené. Snídaně bohatá. Cena přiměřená normálnímu občanu . Chválíme .

Datum pobytu: srpnu 2017, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli vladka251.
MartinaNoskova, Guest Relations Manager v zařízení Absolutum Boutique Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. září 2017

Milá Vlaďko,
moc děkujeme za hezké hodnocení a vaše slova chvály. Jsme rádi, že se Vám v našem hotelu líbilo. Pokud budete potřebovat nějakou pomoc ohledně vaší budoucí rezervace, neváhejte nás kontaktovat.

Recenzováno: 25. srpna 2017

Velice příjemné prostředí, pokoje nadstandardně vybavené a vždy uklizené. Servis na vysoké úrovni a personál vždy velmi ochotný a vstřícný. Rád bych vyzdvihl přístup slečny Selvičkové a poté i personálu recepce, zejména při večerní/nočních směnách, jelikož během dne jsem se v hotelu moc nezdržoval.

Menším problémem byla skutečnost, že restaurant je provozován osobou mimo personál Hotelu, tudíž např. z důvodu pozdních večeří bylo nutné vše složitěji zařídit.

Celkové hodnocení - 9 z 10 a věřím, že v budoucnu rád opět služby hotelu využiji.

Tip ohledně pokoje: Chybí noční stolek u postelí, ale není to nejnutnější věc, tudíž bych vybavení pokoje hodnotil velmi...
Zobrazit další tipy ohledně pokojů
Datum pobytu: červenci 2017, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli PavelPodhajecky.
MartinaNoskova, Guest Relations Manager v zařízení Absolutum Boutique Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 20. září 2017

Milý pane Podhájecký,
moc děkujeme za hezké hodnocení a jsme rádi, že se Vám v našem hotelu líbilo. Pochvalu jsem slečně Selvičkové osobně vyřídila. Chtěli bychom se znovu omluvit ohledně problému s pozdními večeřemi. Řešili jsme to s vedením restaurace a doufáme, že se již tato situace nebude opakovat. Pokud budete potřebovat nějakou pomoc ohledně vaší budoucí rezervace, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na viděnou.

Recenzováno: 27. července 2017

Je to náš oblíbený hotel v Holešovičkách. Wellness super a je to pouze 3 minuty od našeho showroomu. Snídaně je trochu slabá, ale to se dá přežít. Jinak pokoje super upravené, vždy s jablíčkem k zakousnutí.

• Datum pobytu: červnu 2017, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Romsalik.
MartinaNoskova, Guest Relations Manager v zařízení Absolutum Boutique Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 19. září 2017

moc děkujeme za hezké hodnocení a jsme rádi, že jste si náš hotel v Praze opět vybral pro svůj pobyt. Na zlepšení snídaní momentálně usilovně pracujeme a doufáme, že příště již budou vyhovovat vašim představám. Těšíme se na viděnou.

Recenzováno: 6. dubna 2017

Pro mne naprosto vyjméčný a příjemný hotel. Blízko stanice metra, parkování u hotelu, příjemné přivítání už na recepci, krásně vybavené pokoje a vkusná restaurace. Osobně také využívám pro konferenční účely, kdy hotel nabízí velmi příjemné a moderní zázemí se vším komfortem. Konferenční místnost splňuje náročné požadavky také na techniku a vybavení. Pro mne je zásadní také fungující a příjemná komunikace s managementem hotelu pro pořádání eventů.

• Datum pobytu: březnu 2017, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Jan K.
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Praze.
Praha 7
1 225 recenzí
Praha 4
Chateau St. Havel - wellness hotel
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Absolutum Boutique Hotel? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Absolutum Boutique Hotel

Adresa: Jablonského 639/4 | Holesovice, Praha 170 00, Česká republika
Telefonní číslo:
Lokalita: Česká republika > Čechy > Praha > Praha 7
Vybavení:
Bar/salon Snídaně v ceně Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Aktivity pro děti (vhodné pro rodiny/děti) Domácí zvířata vítána (psi/mazlíčci vítáni) Restaurace Pokojová služba Služba kyvadlové dopravy Lázně Apartmány Bezbariérový přístup
Styl hotelu:
Lázeňský hotel v Praze č. 39
Business hotel v Praze č. 77
Luxusní hotel v Praze č. 172
Rozsah cen: 1 216 Kč–3 370 Kč (na základě průměrných cen standardního pokoje)
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 4 — Absolutum Boutique Hotel 4*
Pokoje: 45
Oficiální popis (poskytnutý hotelem):
The Absolutum Boutique Hotel is a newly refurbished hotel situated close to the city centre of Prague, directly at the Holesovice train and metro station, just 5 minutes from Wenceslas Square. ... další   méně
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Hotels.com, Booking.com, 5viajes2012 S.L. a Expedia. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Absolutum Boutique Hotel. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.
Také známý jako:
Absolut Hotel Prague

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?