1520376 recenzí
Recenzováno: 11. září 2017

Příjemný hotel s dostatečným místem pro parkování, který je vzdálen 5 minut autem od Národního divadla. Pokoje jsou prostorné, moderně zařízené. Snídaně bohatá. Cena přiměřená normálnímu občanu . Chválíme .

Datum pobytu: srpen 2017, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli vladka251.
MartinaNoskova, Guest Relations Manager v zařízení Absolutum Boutique Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. září 2017

Milá Vlaďko,
moc děkujeme za hezké hodnocení a vaše slova chvály. Jsme rádi, že se Vám v našem hotelu líbilo. Pokud budete potřebovat nějakou pomoc ohledně vaší budoucí rezervace, neváhejte nás kontaktovat.

Recenzováno: 25. srpna 2017

Velice příjemné prostředí, pokoje nadstandardně vybavené a vždy uklizené. Servis na vysoké úrovni a personál vždy velmi ochotný a vstřícný. Rád bych vyzdvihl přístup slečny Selvičkové a poté i personálu recepce, zejména při večerní/nočních směnách, jelikož během dne jsem se v hotelu moc nezdržoval.

Menším problémem byla skutečnost, že restaurant je provozován osobou mimo personál Hotelu, tudíž např. z důvodu pozdních večeří bylo nutné vše složitěji zařídit.

Celkové hodnocení - 9 z 10 a věřím, že v budoucnu rád opět služby hotelu využiji.

Tip ohledně pokoje: Chybí noční stolek u postelí, ale není to nejnutnější věc, tudíž bych vybavení pokoje hodnotil velmi dobře.
Datum pobytu: červenec 2017, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli PavelPodhajecky.
MartinaNoskova, Guest Relations Manager v zařízení Absolutum Boutique Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 20. září 2017

Milý pane Podhájecký,
moc děkujeme za hezké hodnocení a jsme rádi, že se Vám v našem hotelu líbilo. Pochvalu jsem slečně Selvičkové osobně vyřídila. Chtěli bychom se znovu omluvit ohledně problému s pozdními večeřemi. Řešili jsme to s vedením restaurace a doufáme, že se již tato situace nebude opakovat. Pokud budete potřebovat nějakou pomoc ohledně vaší budoucí rezervace, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na viděnou.

Recenzováno: 27. července 2017

Je to náš oblíbený hotel v Holešovičkách. Wellness super a je to pouze 3 minuty od našeho showroomu. Snídaně je trochu slabá, ale to se dá přežít. Jinak pokoje super upravené, vždy s jablíčkem k zakousnutí.

• Datum pobytu: červen 2017, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Romsalik.
MartinaNoskova, Guest Relations Manager v zařízení Absolutum Boutique Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 19. září 2017

moc děkujeme za hezké hodnocení a jsme rádi, že jste si náš hotel v Praze opět vybral pro svůj pobyt. Na zlepšení snídaní momentálně usilovně pracujeme a doufáme, že příště již budou vyhovovat vašim představám. Těšíme se na viděnou.

Recenzováno: 6. dubna 2017

Pro mne naprosto vyjméčný a příjemný hotel. Blízko stanice metra, parkování u hotelu, příjemné přivítání už na recepci, krásně vybavené pokoje a vkusná restaurace. Osobně také využívám pro konferenční účely, kdy hotel nabízí velmi příjemné a moderní zázemí se vším komfortem. Konferenční místnost splňuje náročné požadavky také na techniku a vybavení. Pro mne je zásadní také fungující a příjemná komunikace s managementem hotelu pro pořádání eventů.

• Datum pobytu: březen 2017, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Jan K.
Recenzováno: 15. března 2017

Hotel má mnoho výborných vlastností ve vztahu k požadované ceně - lokalita na metru, komunikativní a vstřícné spolupracovnice a spolupracovníky, vše se odehraje velmi rychle a netrávíme svůj čas čekáním na výtah nebo zbytečně dlouhou dobou u snídaně. Po několika návštěvách bude Váš pobyt jako u rodinných známých a vítat Vás na recepci budou Vaším jménem.

• Datum pobytu: únor 2017, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Marketa_21270.