Absolutum Boutique Hotel
133 US$
Hotels.com
  • Pokojová služba
Recenzováno: 8. prosince 2017

Hotel Absolutum jsem navštívil již podruhé a opět jsem byl naprosto spokojený. Výhodou je bezproblémové parkování přímo u hotelu. Personál je milý a vstřícný. Pokoje jsou vkusně zařízený, jsou čisté a nabízí vše, co k pobytu potřebujete. Snídaně zcela v pořádku, všeho dostatek. Hotel celkově působí moderně, vkusně a útulně. Doporučuji!

Tip ohledně pokoje: Doporučuji pokoj 65 s krbem a výhledem na Prahu.
  • Datum pobytu: prosinec 2017, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Martin N.
MartinaNoskova, Manažer komunikace s hosty v zařízení Absolutum Boutique Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. prosince 2017

Milý Martine, jsme rádi, že jste si náš hotel v Praze opět vybral pro svůj pobyt. Také děkujeme za vaši vynikající recenzi. Pokud budete potřebovat nějakou pomoc ohledně vaší budoucí rezervace, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na viděnou. S pozdravem, Martina Nosková - Guest Relations

Recenzováno: 28. listopadu 2017

Výborné ubytování za dobrou cenu, v blízkosti centra ! Milý personál, dostačující vybavení,jediné co mi chybělo k dokonalosti byly odličovací tamponky a tampony do uší,když už je to 4* ,ale to je drobnost. Jinak pokud člověk není přehnaně náročný,tak bude jistě spokojen. Palec nahoru i za skvělou snídani a restauraci!

Datum pobytu: listopad 2017, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli anabU615IV.
MartinaNoskova, Manažer komunikace s hosty v zařízení Absolutum Boutique Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. listopadu 2017

jsme rádi, že jste si náš hotel v Praze vybrali pro svůj pobyt a že se Vám u nás líbilo. Co se týče odličovacích tamponků a tamponků do uší, váš podnět jsem předala vedení hotelu a již dnes jsme objednali první várku těchto kosmetických potřeb, které budeme příští týden distribuovat na naše pokoje. Rádi vás v našem hotelu opět přivítáme.
Těšíme se na viděnou.

Recenzováno: 26. listopadu 2017

Pěkné a čisté pokoje,hezká koupelna,kvalitní kuchyně a blízkost výstaviště,metra.Doporučuji čokoládový dortík-i ve večerní dobu chutný a teplý.Pivo Unětické.Ceny na Prahu v pohodě.Ideální ubytování pokud chcete jít na výstaviště.

Datum pobytu: listopad 2017, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli karelz16.
MartinaNoskova, Manažer komunikace s hosty v zařízení Absolutum Boutique Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. listopadu 2017

Milý Karle,
moc děkujeme za hezké hodnocení a vaše slova chvály. Pokud budete potřebovat nějakou pomoc ohledně vaší budoucí rezervace, neváhejte nás kontaktovat.

Recenzováno: 17. listopadu 2017

Lze hodnotit jen kladně. Máte-li zájem o wellness či obdobné služby, kterých je v hlavním městě sici dostatek, ale nejsou spojeny s vlastním ubytováním, zde se vám to určitě vyplatí. A hlavně: Zbyteně neproinvestujete ..

• Datum pobytu: září 2017, cestoval(a) s přáteli
2  Poděkujte uživateli Milos V.

Milý Miloši,
moc děkujeme za hezké hodnocení a jsme rádi, že se Vám v našem hotelu líbilo. Doufám, že nás při své příští cestě do Prahy opět navštívíte.

Recenzováno: 6. listopadu 2017

Absolutum slušný hotel 100m od stanice metra a cca 3km od centra Prahy. Pěkný pokoj, ale od boutique pokoje v hotelu bych asi očekával vice. Parkování na parkovišti přímo před hotelem. Snídaně byla v pořádku, jen jsme chvilku čekali než bude v restauraci volno.

Datum pobytu: listopad 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Jiří Ž.
MartinaNoskova, Manažer komunikace s hosty v zařízení Absolutum Boutique Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 19. prosince 2017

Milý Jiří, děkujeme Vám za pobyt v Absolutum Boutique Hotelu a také za vaši recenzi.
Těšíme se na viděnou. S pozdravem, Martina Nosková - Guest Relations