Recenzováno: 3. listopadu 2019

Služby na úrovni, jídlo výborné, pokoje vkusně zařízené, ochota personálu, lokalita na dobrém místě nedakeko zastávky MHD a metra a s tím spojená výborná dostupnost jak na akce v Letňanech, tak v 02 aréně (universum) a památek hlavního města Prahy

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli Michal P.
MartinaNoskova, Manažer komunikace s hosty v zařízení Absolutum Boutique Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. listopadu 2019

Dobrý den, moc děkujeme za hezké hodnocení a jsme rádi, že se Vám v našem hotelu líbilo. Pokud budete potřebovat nějakou pomoc ohledně vaší budoucí rezervace, neváhejte nás kontaktovat. S pozdravem, Martina Nosková - Guest Relations

Recenzováno: 29. října 2019

Hotel má vynikající polohu. Příjezd autem bez problémů a dostatečná kapacita parkování za rozumnou cenu. Metro, tramvaje i autobusy 2 minuty od hotelu.
Pokoje čisté a útulné. Přesně takové, jak jsou prezentovány na stránkách hotelu.
Personál milý a ochotný. Jídlo v hotelové restauraci výborné.
Moc děkujeme.

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli Lila310.
MartinaNoskova, Manažer komunikace s hosty v zařízení Absolutum Boutique Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. října 2019

Dobrý den, moc děkujeme za hezké hodnocení a vaše slova chvály. Pokud budete potřebovat nějakou pomoc ohledně vaší budoucí rezervace, neváhejte nás kontaktovat.Těšíme se na viděnou. S pozdravem, Martina Nosková - Guest Relations

Recenzováno: 17. října 2019

Vždy když potřebuji přespat v Praze, hotel Absolutum je pro mě jasná volba. Nejvíce mi vyhovuje jeho umístění, jelikož je to jen pár kroků k metru. taky mají výborné snídaně i obědy a vždy čisté a útulné pokoje. Doporučuji :)

Datum pobytu: září 2019
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli alicesvobodova.
MartinaNoskova, Manažer komunikace s hosty v zařízení Absolutum Boutique Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 22. října 2019

Milá Alice, děkujeme Vám za pobyt v Absolutum Boutique Hotelu a také za vaši vynikající recenzi. Doufám, že nás při své příští cestě do Prahy opět navštívíte.Těšíme se na viděnou. S pozdravem, Martina Nosková - Guest Relations

Recenzováno: 2. září 2019

Hledali jsme hotel poblíž Metra v rámci Prague CAr Festivalu, který se koná každý rok na PVA Letňany. A zde jsme rozhodně nešlápli vedle. Od Metra asi 43 vteřín, Pokoje Junior s podkrovní atmosférou, výborné snídaně a ochotný milý a vstřícný personál... perfektní.

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli BlueBugDetailing.
MartinaNoskova, Manažer komunikace s hosty v zařízení Absolutum Boutique Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. září 2019

Dobrý den, děkujeme Vám za pobyt v Absolutum Boutique Hotelu a také za vaši vynikající recenzi. Doufám, že nás při své příští cestě do Prahy opět navštívíte. S pozdravem, Martina Nosková - Guest Relations

Recenzováno: 25. srpna 2019

Naprosto perfektní hotel, hned u metra a tram do centra Prahy. Nabídne několik útulných pokojů včetně apartmánu.Profesionální personál na špičkové úrovni, výtečnou kuchyni, kde jsem si velmi pochutnal, osobně na Flank steaku s hranolky a chilli majonézou. Proto Vám přátelé mohu tento hotel jen doporučit a těším se opět v brzké době nashledanou

Datum pobytu: srpen 2019
Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli vincenzodelavega.

Dobrý den, moc děkujeme za krásné hodnocení a vaše slova chvály. Jsme rádi že se Vám v našem hotelu líbilo a že vám chutnalo v naší restauraci. V průběhu roku se u nás událo mnoho změn, které vedly ke zvýšení kvality služeb a jsme rádi, že si je naši klienti všímají. Pokud budete potřebovat nějakou pomoc ohledně vaší budoucí rezervace, neváhejte nás kontaktovat. S pozdravem, Martina Nosková - Guest Relations