Recenzováno: 14. září 2020

Pěkný pokoj, snad jen chyběl set na přípravu kávy, čaje, čisto, dobrá snídaně včetně kávy, což nebývá leckde zvykem. Potěšila nabídka kávy při ubytování, byl možný earlier check-in i s nabídkou snídaně.

• Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli aljv2020.
Martina Nosková, Marketing v zařízení Absolutum Wellness Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. září 2020

Dobrý den, moc děkujeme za vaši pozitivní recenzi. Set na přípravu čaje a kávy máme k dispozici prozatím jen na apartmánech, ale do budoucna určitě budeme přidávat i na ostatní kategorie pokojů. Jsme rádi, že vás potěšila káva při vašem příjezdu i nabídka na snídaních. Rádi vám u nás opět přivítáme. S pozdravem, Martina Nosková - Guest Relations

Recenzováno: 14. září 2020

Výborně dostupný hotel z hlediska příjezdu vozidlem a díky blízkosti metra i ideální pro vícedenní návštěvy města. Vybavení hotelu moderní, excelentní wellness, je zřejmá vysoká péče o čistotu tohoto zařízení.

Poděkujte uživateli sawer2020.
Martina Nosková, Marketing v zařízení Absolutum Wellness Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 17. září 2020

Dobrý den, moc děkujeme za hezké hodnocení a jsme rádi, že se Vám v našem hotelu líbilo. Na čistotu se v našem hotelu klade velký důraz. Pokud budete potřebovat nějakou pomoc ohledně vaší budoucí rezervace, neváhejte nás kontaktovat. S pozdravem, Martina Nosková - Guest Relations

Recenzováno: 1. září 2020 prostřednictvím mobilu

Pokoje junior jsou nádherné a perfektně čisté.Pokoje junior mají velké krásné koupelny a výhled na Prahu.Personál moc milý. Určitě zde nejsem naposled. Snídaně bohaté. Každý si musí vybrat. Hotel je hned u metra a tramvaje. Do centra je to blízko.

Poděkujte uživateli rarahro.
Martina Nosková, Marketing v zařízení Absolutum Wellness Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. září 2020

Dobrý den, moc děkujeme za hezké hodnocení a jsme rádi, že se Vám v našem hotelu líbilo. Pokud budete potřebovat nějakou pomoc ohledně vaší budoucí rezervace, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na viděnou. S pozdravem, Martina Nosková - Guest Relations

Recenzováno: 18. srpna 2020

Děkujeme za příjemné zázemí pro naši dovolenou. Pokojíčky byly krásné a čisté. Skvělá je dostupnost metra, které je přes silnici. Jediné, co bychom uvítali, byla pestřejší snídaně. Jinak doporučujeme.

Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli 429iva.
Martina Nosková, Marketing v zařízení Absolutum Wellness Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. srpna 2020

Milá Ivo, děkujeme Vám za pobyt v Absolutum Wellness Hotelu a také za vaši vynikající recenzi. Váš komentář ohledně snídaní jsem předala vedení restaurace. Doufám, že nás při své příští cestě do Prahy opět navštívíte. Těšíme se na viděnou. S pozdravem, Martina Nosková - Guest Relations

Recenzováno: 7. srpna 2020

s celým naším pobytem jsme byli všichni velmi spokojeni, a to jak s recepcí i obsluhou hotelu, s kvalitou i čistotou pokoje, tak i se stravováním v restauraci i při snídani, rádi hotel opět navštívíme

Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli makaj497.

Dobrý den, moc děkujeme za hezké hodnocení a vaše slova chvály. Pokud budete potřebovat nějakou pomoc ohledně vaší budoucí rezervace, neváhejte nás kontaktovat. Budeme se na vás těšit. S pozdravem, Martina Nosková - Guest Relations