“Mají zavřeno”

Kuchyně: Italská, Česká
Okolí: Praha 2
Okolí: Praha 2
Recenzováno: 22. října 2017

Tato pizzerie není již delší dobu v provozu, nejprve jsme se domnívali, že skončila kvůli EET, poté zvěsti, že bude rekonstrukce, tak nevím...

Poděkujte uživateli Blanka S.

Recenzováno: 20. října 2016

Z oběda jsem odešel naprosto spokojený. Dal jsem si obědové menu,to je polévka,hlavní chod a zákusek za příjembných 99,- Kč

Poděkujte uživateli bajakaja.
Recenzováno: 17. října 2016 prostřednictvím mobilu

Prostredi bylo prumerne,ale ohledne jidla jsme byli maximalne spokojeni,mel jsem biftek a byl vyborny

Poděkujte uživateli oldasobo.
Recenzováno: 14. října 2016

Interiér zbytečně přeplácaný, působí dost lacině. Obsluha ale naprosto bezvadná. Jídla byla dost a chutnalo moc dobře, pizza rychle oschla.

Poděkujte uživateli Iva W.
Recenzováno: 10. ledna 2016

Dobrý večer byl jsem dnes na večeři na pizze , která byla výborná a dělaná na dřevě k tomu jsem si dal výborné drinky a byla tam velmi sympatická a usměvavá servírka Ivana . Mohu jen doporičit pizza na Praze 2 za nejlevnější cenu. Děkuji moc a přijdu zas Vladimír Galas

Poděkujte uživateli Vladimir G.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Cartello Alto Ristorante Pizzeria, si také prohlíželi

Už jste navštívili Cartello Alto Ristorante Pizzeria? Sdílejte své zkušenosti!