“Odpolední posezení s kamarádkou”

VKolkovně Restaurant
Č. 1 049 z 6 358 Restaurace v Praze
Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně, Velké skupiny
Možnosti stravování: Obědy, Snídaně, Večeře, Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 29. srpna 2018

Dohodla jsem se s kamarádkou, že si půjdeme odpoledne na chvilku sednout do centra a Kolkovna byla správná volba, je v samém centru a je tady příjemné prostředí

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli Helena E.

Recenzováno: 27. června 2018 prostřednictvím mobilu

Prostredi & jidlo fajn. Obsluha spatne. Nechali dlouho cekat na objednavku. Stejne na placeni. Navic si drze rekli o spropitne.

Datum návštěvy: červen 2018
1  Poděkujte uživateli Radek P.
Recenzováno: 20. února 2018 prostřednictvím mobilu

Skvela večeře pro dva s tradycnim ceskym jidlem a vyyybornym pivem muzu jenom doporucit. Vyborna obsluha dostali jsme extra shot jako pozornost

Datum návštěvy: únor 2018
Poděkujte uživateli mesuge223.
Recenzováno: 1. listopadu 2017

Navstivili jsme restauraci s kamaradem ze zahranici, ktery chtel ochutnat ceskou kuchyni a byli jsme spokojeni. Svickova chutnala skvele. Personal by mohl but trochu usmevavejsi a milejsi.Jinak ok.

Datum návštěvy: říjen 2017
Poděkujte uživateli Zita P.
Recenzováno: 12. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Po nákupech dobré místo, kde jsme se slušně najedli. Jídlo dobré, víno také. Na romantickou večeři ve dvou bysme tam nešli, ale na rychlí oběd nebo svacinku zcela určitě.

Datum návštěvy: březen 2017
Poděkujte uživateli Marie M.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo VKolkovně Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili VKolkovně Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!