“Bez jídla Vás posadí k záchodu nebo ke dveřím”

VKolkovně Restaurant
Č. 1 049 z 6 358 Restaurace v Praze
Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně, Velké skupiny
Možnosti stravování: Večeře, Pozdě v noci, Obědy, Snídaně, Rezervace
Recenzováno: 26. března 2019 prostřednictvím mobilu

Katastrofální obsluha. Zeptají se jestli jdete na jídlo, když odpovíte, že na pivo, posadí Vás na nejhorší místo ke dveřím i když je místa všude dost. Považuji to za diskriminaci, nehledě na to, že po pár pivech hlad dostanete a něco k jídlu si stejně dáte. Už sem nikdy nepůjdu.

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli 547jiril.

Recenzováno: 28. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Otřesný zážitek. Obsluha pomala, neochotna az arogantni a kuchyne to taky nezachranila. Obloukem se vyhnout.

Datum návštěvy: leden 2019
1  Poděkujte uživateli David V.
Recenzováno: 5. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

V sobotu večer cca ve 22 hodin jsme chtěly posedět v této restauraci. První dotaz mezi dveřmi..budete jíst nebo jen pít? Jedna z nás jíst,dvě pouze pít. Tato odpověď nás odsoudila k místu v absolutně zapomenutém rohu,kde bychom koukaly do zdi a nebo dle slov číšníka (prý Radek Kovařík),,dole”. Nikdo se s námi příliš nevybavoval a to už vůbec nemluvím o sebemenší snaze nám alespoň trochu vyhovět. V šoku jsme ovšem zůstaly až ve chvíli,kdy jsme šly kolem oken této námi dříve oblíbené restaurace a zjistily,že je skoro prázdná. Byly jsme slušné,upravené,nekonfliktní...problém nevidím na naší straně. Už sem nikdy nepůjdeme a bohužel ani reference našim přátelům a obchodním partnerům nebudou dobré. Nastane-li změna ve složení personálu,bude to jistě přínosem!

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli akjam.
Recenzováno: 25. listopadu 2018

V této restauraci jsem byla asi třikrát. Obsluha byla velmi dobrá, milí personál a jídlo také výborné. Škoda, že je tam pořád tak plno, bez rezervace se tam dá ne tak lehce dostat. S úctou Danuše, průvodkyně

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli Sightseer827362.
Recenzováno: 21. října 2018 prostřednictvím mobilu

Jídlo super, ale obsluha nepříjemná a arogantní. Nehodnotím jen jednoho člověka . Škoda, protože díky obsluze již tuto restauraci nikdy nenavštívíme.

Datum návštěvy: říjen 2018
Poděkujte uživateli Petr L.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo VKolkovně Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili VKolkovně Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!