Prague Boats
Pan

Krásná plavba po Vltavě na moc pěkné lodi. Profesionální a ochotný přístup personálu s dobrou... přečíst další informace

Recenzováno: 6. února 2020
jarom_rv195
Úžasný zážitek

Plavbu lodí (konkrétně Agnes de Bohemia) jsem daroval přítelkyni jako dárek k narozeninám. Zprvu... přečíst další informace

Recenzováno: 4. února 2020
honzas299
Praha, Česká republika

Recenzováno: 1. listopadu 2019
Recenze aktivity: Prague Boats 1-hour Cruise

Těšili jsme se na plavbu a uvidíme památky. Viděli jsme dost, ale nevíme co, popis cesty je ve čtyřech jazicích a aby to stihli tak mluví s předstihem a vy nevíte nic "jsme za mostem a vidíte" přitom jsme 100m před mostem a když tam dojedete už popisují něco jiného a vy jen koukáte a nevíte na co.

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli 1kv.
Milan D, Public Relations Manager v zařízení Prague Boats, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. listopadu 2019

Dobrý den, to nás moc mrzí, implementujeme teď sofistikovanější systém. Doufáme, že s námi zase brzy pojedete.

Recenzováno: 21. října 2019

Vcerjejsi hodinovou Prosecco plavbu jsme si s kamaradkou a jeji petiletou dcerkou moc uzily. Steward Michael byl moc mily, pro malou Alzbetku mel dzus jako alternatibu misto Prosecca, takze i nejmensi ucastnice plavby si uzila svuj welcome drink, prvni v zivote :o)
Moc doporucujeme!

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli Veronika H.
Milan D, Public Relations Manager v zařízení Prague Boats, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. listopadu 2019

Moc děkujeme :)

Recenzováno: 16. září 2019
Recenze aktivity: Prague Boats 1-hour Cruise

Společně s manželkou jsem byl tuto sobotu 14.9.2019 na jedno hodinové plavbě na lodi Agnes. Obsluha byla opět na jedničku už jsem v minulosti tuto plavbu absolvoval společně s obchodním partnerem ze zahraničí. Obsluhu tvořil mladý muž a slečna. Oba byli pozorní a plavba rychle utekla. Vřele doporučuji.

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli Vost1971.
Milan D, Public Relations Manager v zařízení Prague Boats, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. září 2019

Velmi děkujeme!

Recenzováno: 13. září 2019
Recenze aktivity: PRAGUE BOATS 2-hour Cruise

Byli jsme všichni naprosto nadšeni - útulné, čisté prostředí, vynikající, čerstvé jídlo, ochotný a příjemný personál (team Petra), skvělá živá hudba. Děkujeme!
Za partu dvanácti kolegů - Dana

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli parta12.

Velmi děkujeme!

Recenzováno: 31. srpna 2019
Recenze aktivity: Prague Boats 1-hour Cruise

Nezapomenutelný letní zážitek se sklenkou prosecca v ruce na palubě lodi Agnes de Bohemia. Se šarmantním barmanem Michaelem se nudit rozhodně nebudete! Splní vaše přání ještě předtím než si ho vůbec pomyslíte :-) Kapitán Pavel s lodníkem Michalem brázdí vlny řeky Vltavy bezpečně a s přehledem....A v neposlední řadě i zářící slunce zastíní usměvavá Anetka, díky níž se na palubě budete cítit "jako doma". Tuto hodinovou plavbu z přístaviště na Kampě vřele DOPORUČUJI !

Datum zážitku: červenec 2019
2  Poděkujte uživateli Katarina0910.
Milan D, Public Relations Manager v zařízení Prague Boats, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. září 2019

Moc děkujeme!