Recenzováno: 18. listopadu 2019

Hotel je na dobrém místě a to v centru města. Celkově výborně zařízen, najdou si tu své jak rodiny, tak lidé na obchodní cestě - odpočinek apod.
Personál je velmi ochotný a profesionální. Jídlo super. Pokoje fajn :)

• Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli TomSegi.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Extol Inn, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. listopadu 2019

Velmi nás potěšilo vaše kladné hodnocení našeho hotelu. Budeme se snažit ze všech sil, abychom naplnili vaše očekávání i při příští návštěvě.

Recenzováno: 17. listopadu 2019

Prespali jsme v hotelu Extol Inn pouze jednu noc, ale byli jsme velmi spokojeni. Pekne, ciste pokoje. Potrebovali jsme posunout cas odjezdu o 2 hodiny dele. Recepcni Michal, Tomas a Gleb nam ve vsem vyhoveli, prijemna komunikace, profesionalni pristup. Urcite jsme tu nebyli naposled.

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli Jana P.

Recenzováno: 12. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Lokakec v blízko centra města, velké a čisté prostory. Možnost využít wellnes v hotelu. Krásný pokoj s vybavenou kuchyňkou. Široký výběr na snídani. Personal byl velice příjemný a ochotný v čemkoliv pomoci.

Poděkujte uživateli 746pavelm.

Děkujeme za vaši pozitivní recenzi, které si velmi vážíme. Budeme rádi, když si při příští návštěvě Prahy vyberete opět náš hotel.

Recenzováno: 30. října 2019 prostřednictvím mobilu

Velice příjemný a profesionální personál na recepci. Bufetová snídaně byla skvělá, velký výběr jídla všeho druhu. Moc mě potěšila nabídka bezlepkoveho sortimentu. Pokoj byl čistý a na uvítanou jsme dostali láhev vína. Určitě se rádi vrátíme

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli VPetr.
Recenzováno: 30. října 2019

Hotel se nachází na výhodném místě, dá se dostat kamkoliv bez problémů. Pokoje čisté a personál byl velice příjemný. Jediné, co bych považovala za negativum jsou kartičky u vstupních dveří, které ne vždy pracují správně a bylo by potřeba to doladit.
Určitě se sem ještě někdy vrátím.

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli nietta03.