Recenzováno: 25. listopadu 2019

Dobrá poloha hotelu a dopravní dostupnost. Pokoje jsou vkusně zařízené a čisté, Veliký výběr vynikajícího jídla ke snídani. Velmi milá a profesionální obsluha recepce Míša, Eliška a Ondra :-). Rád se sem opět vrátím.

• Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli michalkrausic.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Extol Inn, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. listopadu 2019

Velmi nás potěšilo vaše kladné hodnocení našeho hotelu. Budeme se snažit ze všech sil, abychom naplnili vaše očekávání i při příští návštěvě.

Recenzováno: 24. listopadu 2019

Hotel jsem navštívila opět po roce, tentokrát bylo vše o mnoho lepší: předběžná komunikace s recepcí, vstřícnost k požadavkům, po příjezdu super personál - velmi milí recepční (Míša, Ondra, Eliška - mladí, ale profesionálové, velmi ochotní a trpěliví), všude krásné prostředí - čisto,voňavo,klid. Pěkný pokoj, hezký výhled, klidná zóna, parkování u hotelu. Příjemná restaurace.
Přijedu opět a velmi ráda!!!!! Všem doporučím :-)

Tip ohledně pokoje: nemohu posoudit - pokoje do dvora jsou asi klidnější
Poděkujte uživateli krizevadc.

Velmi nás potěšilo vaše ocenění. Taková slova jsou pro nás vždy velkou motivací do další práce ve zlepšování našich služeb. Bude nám potěšením vás znovu přivítat v našem hotelu.

Recenzováno: 18. listopadu 2019

Hotel je na dobrém místě a to v centru města. Celkově výborně zařízen, najdou si tu své jak rodiny, tak lidé na obchodní cestě - odpočinek apod.
Personál je velmi ochotný a profesionální. Jídlo super. Pokoje fajn :)

• Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli TomSegi.

Recenzováno: 17. listopadu 2019

Prespali jsme v hotelu Extol Inn pouze jednu noc, ale byli jsme velmi spokojeni. Pekne, ciste pokoje. Potrebovali jsme posunout cas odjezdu o 2 hodiny dele. Recepcni Michal, Tomas a Gleb nam ve vsem vyhoveli, prijemna komunikace, profesionalni pristup. Urcite jsme tu nebyli naposled.

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli Jana P.

Recenzováno: 12. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Lokakec v blízko centra města, velké a čisté prostory. Možnost využít wellnes v hotelu. Krásný pokoj s vybavenou kuchyňkou. Široký výběr na snídani. Personal byl velice příjemný a ochotný v čemkoliv pomoci.

Poděkujte uživateli 746pavelm.

Děkujeme za vaši pozitivní recenzi, které si velmi vážíme. Budeme rádi, když si při příští návštěvě Prahy vyberete opět náš hotel.