Recenzováno: 25. listopadu 2019

Velmi mile mě překvapila čistota,příjemná atmosféra a hlavně velmi ochotný personál.
Určitě ráda znovu přijedu a budu též doporučovat ostatním.
Na úrovni je i restaurace ať už snídaňový bufet či stálé menu.

Poděkujte uživateli JanaFor.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Extol Inn, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. listopadu 2019

Velmi nás potěšilo vaše ocenění. Taková slova jsou pro nás vždy velkou motivací do další práce ve zlepšování našich služeb. Bude nám potěšením vás znovu přivítat v našem hotelu.

Recenzováno: 25. listopadu 2019

Dobrá poloha hotelu a dopravní dostupnost. Pokoje jsou vkusně zařízené a čisté, Veliký výběr vynikajícího jídla ke snídani. Velmi milá a profesionální obsluha recepce Míša, Eliška a Ondra :-). Rád se sem opět vrátím.

• Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli michalkrausic.

Velmi nás potěšilo vaše kladné hodnocení našeho hotelu. Budeme se snažit ze všech sil, abychom naplnili vaše očekávání i při příští návštěvě.

Recenzováno: 24. listopadu 2019

Hotel jsem navštívila opět po roce, tentokrát bylo vše o mnoho lepší: předběžná komunikace s recepcí, vstřícnost k požadavkům, po příjezdu super personál - velmi milí recepční (Míša, Ondra, Eliška - mladí, ale profesionálové, velmi ochotní a trpěliví), všude krásné prostředí - čisto,voňavo,klid. Pěkný pokoj, hezký výhled, klidná zóna, parkování u hotelu. Příjemná restaurace.
Přijedu opět a velmi ráda!!!!! Všem doporučím :-)

Tip ohledně pokoje: nemohu posoudit - pokoje do dvora jsou asi klidnější
Poděkujte uživateli krizevadc.

Recenzováno: 18. listopadu 2019

Hotel je na dobrém místě a to v centru města. Celkově výborně zařízen, najdou si tu své jak rodiny, tak lidé na obchodní cestě - odpočinek apod.
Personál je velmi ochotný a profesionální. Jídlo super. Pokoje fajn :)

• Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli TomSegi.

Recenzováno: 17. listopadu 2019

Prespali jsme v hotelu Extol Inn pouze jednu noc, ale byli jsme velmi spokojeni. Pekne, ciste pokoje. Potrebovali jsme posunout cas odjezdu o 2 hodiny dele. Recepcni Michal, Tomas a Gleb nam ve vsem vyhoveli, prijemna komunikace, profesionalni pristup. Urcite jsme tu nebyli naposled.

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli Jana P.