Recenzováno: 29. září 2020 prostřednictvím mobilu

Příjemný pobyt na hotelu v blízkosti centra. Milý a ochotný personál, čisté, klidné pokoje s vínem a minibarem. Vynikající snídaně formou švédských stolů. Určitě hotel rád doporučím přátelům a rád se budu vracet.

Poděkujte uživateli kozeluhp.
Recenzováno: 28. září 2020

Spokojenost maximální. Vstřícný personál, prostředí pěkné. MHD v blízkosti hotelu. Služby hotelu byly na vysoké úrovni. Snídaně plně dostačující a přehledné. Pokoje plně vybavené, nic mi tam nechybělo.

• Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli kamil925.
Recenzováno: 25. září 2020 prostřednictvím mobilu

Výborná lokalita, v blízkosti centra. Příjemný personál na recepci, čisté pokoje. Pohodlné postele. Na pokoji jsem měla připravené víno na přivítanou. Snídaně formou bufetu byly ideální, vždy dostatečně doplněné. Ráda se sem vrátím.

Poděkujte uživateli sofih701.
Recenzováno: 25. září 2020 prostřednictvím mobilu

Úžasné ubytování, skvělý a ochotný personál na recepci, na pokoji jsem měla kartičku od manažera s vínem na přivítanou. Pokoje čisté s minibarem na pokoji. Snídaně byla bohatá, vše bylo doplněno. Určitě se ráda vrátím.

Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli marcela89l.
Recenzováno: 22. září 2020

Pobyt na hotelu byl příjemný. Děkujeme za čistotu a upravený pokoj. Milá byla i pozornost podniku na pokoji. Při příští návštěvě využijeme služeb hotelu opětovně a doporučuji ho všem známý m přátelům.

Poděkujte uživateli ispinar.