“Příjemné posezení v horkem dni”
Recenze Mlejnice

Mlejnice
Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 24. června 2017 prostřednictvím mobilu

Skvělá volba ve vypecenem dni. 32 stupňů, ale posezení ve vnitrobloku přineslo příjemné osvěžení. Jídelníček není určen pro horké dny, pro zahraniční návštěvníky urcite dobra volby pro ochutnávku české kuchyně. Prostredi příjemné a obsluha profesionální, příjemná a obetava.

Poděkujte uživateli Michal H.

Recenzováno: 12. září 2016

Nejdřív jsme čekali venku půl hodiny frontu, protože nápad zajít sem v pátek na večeři mělo ještě dvacet různých asijských turistu/turistek. V cele restauraci převládají cizinci a obsluha si jich take náležitě všímá. Jídlo průměrně, co si můžete dat kdekoliv jinde za nižší ceny. Nic originálního. Spis doporučuji se vyhnout.

Poděkujte uživateli Eva Z.
Recenzováno: 10. června 2016 prostřednictvím mobilu

S dcerou na doporučení jsme navštívily tu to restauraci .Dcera si dala kuřecí řizek a prý byl skvělí .Přijemné prostředí a příjemná obsluha .Vřele doporučuji

Poděkujte uživateli Mima2712.
Recenzováno: 12. března 2016 prostřednictvím mobilu

Navštíli jsme Mlejnici v Kožné ulici a byli jsme moc spokojeni obsluha jídlo prostředí super.
Chtěli jsme vyzkoušet i druhou provozovnu v Žatecké ulici ale byli jsme velmi zklamáni přístupem staršího číšníka nebo výčepního.
Jídlo bylo perfektní a interier ještě hezčí než v Kožné.
Nicméně kvůli pánovi se budeme vracet právě jen do Kožné ulice.
Nechci nikoho obviňovat vím že je to asi náročná práce ale co je moc to je moc.

Poděkujte uživateli Jiri P.
Recenzováno: 5. března 2016 prostřednictvím mobilu

Byli jsme zde 3.3. na veceri s rodinou a opět velke zklamani.
Privitani od pana na baru nas opet presvedcilo ze by radsi uvital zahranicni klientelu. Pan ktery je vecne nastvany a neusmeje se by mel premyslet o jine praci.
Podnik mame velmi radi a kuchyne je vynikajici.

2  Poděkujte uživateli Jana V.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Mlejnice, si také prohlíželi

Už jste navštívili Mlejnice? Sdílejte své zkušenosti!