“Výborná volba pro rodinné posezení v příjemném prostředí”
Recenze Mlejnice

Mlejnice
Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 22. září 2017

Návštěva ve Mlejnici byla moc příjemná záležitost! Rozhodli jsme se rodinnou oslavu strávit právě zde a zarezervovali si stůl pro 6 lidí. Obsluha se o nás od začátku velice hezky starala. Pivo bylo moc dobré, jídlo také, objednali jsme si hovězí steak, vepřový steak v pepřové omáčce, copánek a vysoký roštěnec, k tomu zapékané sýrové brambory a vše bylo naprosto bezchybné, chutné a dobře ochucené. Jako další chod jsme zvolili žebra pro všechny a vanilkovou zmrzlinu s pistáciovými oříšky a horkou čokoládou. Prostředí působí moc příjemně a servis byl bezchybný. Nebyl žádný problém při placení kartou.Vše proběhlo naprosto skvěle. Děkujeme, přijdeme zase!

Datum návštěvy: září 2017
Poděkujte uživateli Žaneta P.

Recenzováno: 24. června 2017 prostřednictvím mobilu

Skvělá volba ve vypecenem dni. 32 stupňů, ale posezení ve vnitrobloku přineslo příjemné osvěžení. Jídelníček není určen pro horké dny, pro zahraniční návštěvníky urcite dobra volby pro ochutnávku české kuchyně. Prostredi příjemné a obsluha profesionální, příjemná a obetava.

Datum návštěvy: červen 2017
Poděkujte uživateli Michal H.
Recenzováno: 12. září 2016

Nejdřív jsme čekali venku půl hodiny frontu, protože nápad zajít sem v pátek na večeři mělo ještě dvacet různých asijských turistu/turistek. V cele restauraci převládají cizinci a obsluha si jich take náležitě všímá. Jídlo průměrně, co si můžete dat kdekoliv jinde za nižší ceny. Nic originálního. Spis doporučuji se vyhnout.

Datum návštěvy: září 2016
Poděkujte uživateli Eva Z.
Recenzováno: 10. června 2016 prostřednictvím mobilu

S dcerou na doporučení jsme navštívily tu to restauraci .Dcera si dala kuřecí řizek a prý byl skvělí .Přijemné prostředí a příjemná obsluha .Vřele doporučuji

Datum návštěvy: červen 2016
Poděkujte uživateli Mima2712.
Recenzováno: 12. března 2016 prostřednictvím mobilu

Navštíli jsme Mlejnici v Kožné ulici a byli jsme moc spokojeni obsluha jídlo prostředí super.
Chtěli jsme vyzkoušet i druhou provozovnu v Žatecké ulici ale byli jsme velmi zklamáni přístupem staršího číšníka nebo výčepního.
Jídlo bylo perfektní a interier ještě hezčí než v Kožné.
Nicméně kvůli pánovi se budeme vracet právě jen do Kožné ulice.
Nechci nikoho obviňovat vím že je to asi náročná práce ale co je moc to je moc.

Datum návštěvy: březen 2016
Poděkujte uživateli Jiri P.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Mlejnice, si také prohlíželi

Už jste navštívili Mlejnice? Sdílejte své zkušenosti!