Recenzováno: 18. prosince 2018

V hotelu Kampa Garden jsme se ubytovali na základě doporučení a byli jsme nadšeni. Je to hotel na úžasném místě, se skvělým vybavením a velmi vstřícným a ochotným personálem. Doslova jako bychom přijeli domů... Určitě se sem budeme vracet!

Datum pobytu: prosinec 2018
Poděkujte uživateli Voyage15462813238.
kampagarden, Manažer v zařízení Kampa Garden, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. ledna 2019

Vážení hosté,

děkujeme Vám, že jste se podělil o Vaše dojmy z hotelu Kampa Garden*** s TripAdvisor komunitou.

Vaše slova uznání jsou pro náš tým tou největší odměnou!
Jsme rádi, že jsme vám zpříjemnili pobyt u nás v každém detailu a bude nám ctí opět splnit vaše očekávání při vaší příští návštěvě.

Srdečně zdraví celý tým hotelu Kampa Garden***

Recenzováno: 31. října 2018

Misto krasne,ale nejhorsi snidane jakou jsem v Praze zazila.Personal radeji zmizi.
Jidelna mala,/par stolku/,kolem kavovaru neustale fronta ,michana vajicka jsou jak kejda a chleb se pro jistotu nedoplnuje vubec.

Datum pobytu: září 2018
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Jana M.
kampagarden, Manažer v zařízení Kampa Garden, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. listopadu 2018

Vážená Jano,

děkujeme za Váš názor a jsme rádi, že jsi si pro pobyt v Praze vybrala právě náš hotel.

Celou situaci jsem zkonzultovala s personálem v kuchyni a s F & B managerem.

Hotel Kampa Garden*** se zpravidla pyšní nejen luxusní lokalitou, ale i bohatou snídaní, která převyšuje 3 hvězdičkový standard.
Nabízíme naopak kvalitnější uzeniny, sýry, teplý a studený bufet, ovoce + zeleninu, velký výběr semínek například do jogurtů, domácí bábovky a koláče, které se pečou přímo na hotelu a bohatý výběr pečiva (i bezlepkové umíme s úsměvem zajistit), denně je k dispozici i chleba. Vše je vždy čerstvé a od nejlepších dodavatelů, široká škála nápojů je samozřejmostí. Co se vajíček týče, dovolte mi Vás upozornit, že naše míchaná vajíčka se vyrábějí z vajíček a proto nejsou přesušená. Tzv. vaječnou melanž (technologicky zpracovaná vajíčka, pasterovaná), kde jsou čerstvá vajíčka nahrazena tzv. vaječnou melanží - náš hotel nepoužívá.

Osobně, denně kvalitu a vzhled snídaní kontroluji a vítáme zpětnou vazbu od hostů, stále je co vylepšovat a zajímá nás po čem hosté touží a změnám se nebráníme :) jako další novinka na hotelu bude kávovar s praženou čerstvou kávou Lavazza. Káva Nespresso je natolik vynikající, že se fronty občas mohou vytvořit. Přece jen latté, capuccino, lungo, espresso, ristretto a bezkofeinovou kávu nemá jen tak někdo :) a chvilku hostům trvá pro jakou kávu se mají rozhodnout.

Váš komentář nás mrzí a to především proto, že necítíme žádné pochybení.

Přeji Vám příjemný den z ostrova Kampa!

S přátelským pozdravem,

Recenzováno: 21. září 2018

Lokalita top, na recepci také příjemné slečny, naprostý klid jak v hotelu tak zvenku, snídaně chutné, vybere si každý, ve velkých vedrech si myslím že bude vadit absence klimatizace, jinak velmi příjemý a útulný hotel.

Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli mikestories.
kampagarden, Manažer v zařízení Kampa Garden, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. září 2018

Vážení hosté,

velice děkujeme za Vaši nedávnou návštěvu a těší nás, že jste se u nás cítili pohodlně.

Jsme velice rádi, že oceňujete polohu hotelu a že jste byli spokojeni s naší snídaňovou nabídkou.
Máme skvělé zprávy ohledně klimatizace - 4 patro se bude rekonstruovat začátkem roku 2019 a konkrétně na Deluxe pokoje se bude umísťovat klimatizace. Neustále se snažíme zlepšovat a plnit přání všem hostům.

Srdečně zdraví celý tým Hotelu Kampa Garden***
S přátelským pozdravem,

Recenzováno: 4. února 2017 prostřednictvím mobilu

Skvělé umístěný hotel v blízkosti Karlova mostu. Čisté pokoje, výborné snídaně a mini bar v ceně ubytování. Každý den ustlané postele, vyměněné ručníky a doplněný minibar. Hotel mohu jen doporučit. Ceny ubytovaní příjemné v rámci lokality.

Datum pobytu: únor 2017
Poděkujte uživateli Filip S.
kampagarden, Manažer v zařízení Kampa Garden, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 15. února 2017

Vážený Filipe,

ráda bych Vám poděkovala za Váš čas, který jste strávili psaním této recenze.
Velice si Vaší zpětné vazby vážíme.

Hotel se nachází v historickém centru Prahy na jednom z nejkrásnějších městských ostrovů světa - na Kampě, jen pár kroků od Karlova mostu. Díky své příhodné poloze v samém srdci Prahy se veškeré pražské památky nacházejí v příjemné vzdálenosti.

Pro všechny naše hosty hotel nabízí využití mini baru zdarma, který je denně doplňován, jako bonus v podobě malého občerstvení.

Budeme se těšit, že náš hotel navštívíte ještě někdy v budoucnu.

Srdečné pozdravy,
Sales manager

Recenzováno: 23. října 2015

martina filipova velmi prijemne pomohla, Anicka Navratilova tez, a vubec po trech noci sem se rozhodl zustat jeste tyden. Kdyz nebyla horka voda v pokoji behem jedne noci to spravili.Snidani cerstve a lepsi nez se ocekava v trech hvezd.Jedina vec ktera chybi je maly bar kde clovek muze cekat na hosty, nejedna se o piti.

Datum pobytu: říjen 2015
Poděkujte uživateli marom h.
kampagarden, Manažer v zařízení Kampa Garden, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. listopadu 2015

děkujeme, že jste nám zanechali tak krásné hodnocení a podělili se s ostatními cestovateli o Vaši zkušenost s naším hotelem.
Jsem ráda, že jste ocenil bohatou snídani a velmi mně těší zmínka o profesionalitě recepčních.
Velkou prioritou je pro nás spokojený host a náš Tým je pro hosty k dispozici 24 hodin denně.

Dovolte mi Vás informovat, že momentálně probíhají na hotelu úpravy a současně se renovují Deluxe pokoje a v blízké budoucnosti proběhne rekonstrukce recepce a vznikne tak prostor pro posezení, odpočinek či malé občerstvení.

Ještě jednou děkuji, ceníme si, že jste si vybrali právě náš hotel a doufáme, že se k nám vrátíte.
Doporučuji kontaktovat rezervační oddělení, pro ještě lepší cenu a pro maximální splnění i těch nenáročnějších požadavků.

Přeji Vám příjemný den z Prahy,

Sales manager