Luxusní ubytování v romantickém centru Prahy. Podařilo se nám v předstihu zarezervovat pobyt za velmi přijatelnou cenu, z rodinného pokoje nádherný výhled, na pokoji čisto a vše potřebné, kvalitní matrace, v ceně minibar, luxusni snídaně včetně milé obsluhy na recepci.

Datum pobytu: červen 2020
Poděkujte uživateli atermer25.

Vynikající hotel, maximální ochota personálu, výborná pozice, krásný, čistý pokoj, chutná, bohatá snídaně. Vzhledem k situaci s Covidem i velmi příznivá cena pro našince. Nemáme žádné připomínky, pouze samá pozitiva. Určitě se sem budeme rádi vracet.

Poděkujte uživateli rkovarova.

Pěkný čistý hotel na skvělém místě kousek od Karlova mostu.Chutné a bohaté snídaně,profesionální a vstřícný přístup zaměstnanců na recepci.Pěkné prostředí s možností posezení na terase s výhledem na Čertovku.

Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli Jiří R.
Tomáš Pipek, Generální ředitel v zařízení Kampa Garden, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 4 týdny

Milý Jiří,

moc Vám děkujeme za krásný komentář a jsme potěšeni, že se Vám u nás líbilo.

Doufáme, že nás zase brzy navštívíte!

Pěkný den z Kampy!

S přátelským pozdravem,
Sales Manager

Děkujeme za úžasný pobyt, personál byl velmi ochotný, hotel má výbornou polohu jak pro páry tak i pro pobyt s dětmi. Pokoje jsou prostorné a služby perfektní. Vřele doporučujeme. Určitě se rádi vrátíme.

Poděkujte uživateli kamila12020.

Milá kamila12020,

děkujeme moc za Vaši krásnou recenzi o Vašem pobytu v Hotelu Kampa Garden*** umístěnou na stránce TripAdvisor.

Ceníme si vašich slov o perfektních službách a ochotném personálu. Jsou to věci, na kterých stále pracujeme a když jsou vidět výsledky, je to pro nás velká odměna.

Moc se těšíme na Vaši další návštěvu.

S vřelým pozdravem,

Recenzováno: 22. srpna 2019

S hotelem jsme byli velice spokojeni. Pokoje čisté,prostorné a uklizené každý den. Dobra dostupnost z hotelu ke všem památkám. Na snídani výběr ze slaného i sladeho. Vše v pořádku. Určitě za nás hotel doporučuji.

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli michaelka8312.
kampagarden, Manažer v zařízení Kampa Garden, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. září 2019

Dobrý den, z Hotelu Kampa Garden***,

velmi děkujeme za milý komentář, kterého si vážíme :-)

Jsme rádi, že jste si pobyt užili se vším všudy a doufáme, že Vás ještě někdy uvidíme.

Přejeme krásný den z Kampy!

S úctou,