Hotel je polohou na výborném místě. Všude je to kousek. Měli jsme pejska, tak nám vyhovoval i park, který byl hned vedle. Pokoje jsou moc pěkné a čisté. Snídaně jsou také výborné. Krásné jsou ranní procházky po Kampě a přilehlém parku, když nejsou ještě nikde turisti.

Poděkujte uživateli viktor399.

V ramci akce V Praze jako doma jsme vyuzili 2x4 voucheru v hodnote 1600Kc. Takze potom ubytovani na Kampe vyslo cenove jak v okresnim mestecku. Praha tim zamirila velmi dobre na tuzemske turisty. Hotel se velmi pekne umi postarat i ceske turisty, neni poznat, ze by si jich mene vaizili. Davam plny pocet bodu !

Poděkujte uživateli marisimogo.

Luxusní ubytování v romantickém centru Prahy. Podařilo se nám v předstihu zarezervovat pobyt za velmi přijatelnou cenu, z rodinného pokoje nádherný výhled, na pokoji čisto a vše potřebné, kvalitní matrace, v ceně minibar, luxusni snídaně včetně milé obsluhy na recepci.

Datum pobytu: červen 2020
Poděkujte uživateli atermer25.

Vynikající hotel, maximální ochota personálu, výborná pozice, krásný, čistý pokoj, chutná, bohatá snídaně. Vzhledem k situaci s Covidem i velmi příznivá cena pro našince. Nemáme žádné připomínky, pouze samá pozitiva. Určitě se sem budeme rádi vracet.

Poděkujte uživateli rkovarova.

Pěkný čistý hotel na skvělém místě kousek od Karlova mostu.Chutné a bohaté snídaně,profesionální a vstřícný přístup zaměstnanců na recepci.Pěkné prostředí s možností posezení na terase s výhledem na Čertovku.

Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli Jiří R.
Tomáš Pipek, Generální ředitel v zařízení Kampa Garden, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 4 týdny

Milý Jiří,

moc Vám děkujeme za krásný komentář a jsme potěšeni, že se Vám u nás líbilo.

Doufáme, že nás zase brzy navštívíte!

Pěkný den z Kampy!

S přátelským pozdravem,