Recenzováno: 7. srpna 2020

Útulný hotel se super lokalitou, všude kousek pěšky, velice ochotný personál. Parkování trochu obtížnější, ale ihned nám poradili náhradní místo. Výhled z pokoje přímo na Čertovku a na Petřín. Moderní pokoje, trochu starší koupelny, bohaté snídaně.

Datum pobytu: červen 2020
Poděkujte uživateli m0nikah950.
Recenzováno: 6. srpna 2020

V hotelu jsme se s vnučkou setkaly s velmi příjemným a vstřícným personálem, pěkné a čisté ubytování, výborné snídaně, naprosto perfektní umístění hotelu. Snad jediná výtka se týká televizních stanic - z českých možno naladit pouze barrandov a šlágr, ale to jsme nahradily návštěvou shakespearovských slavností.

Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli abMarcela2706.
Recenzováno: 5. srpna 2020

Hotel je umístěný v krásném místě, pro nás ideálním - všude kousek. V hotelu jsme byli ubytováni již po druhé a opět vše čisto, nachystáno, byl prováděn pravidelný úklid, denní doplnění minibaru, čisté ručníky. Skvělá služba transferu do hotelu. Všechny recepční byly velice sympatické, milé :-)

Poděkujte uživateli Travelforme20.
Recenzováno: 24. července 2020

Moc pěkný hotel na skvělém místě. V hotelu jsme strávili 4 noci. Snídaně bohaté, jídlo neustále doplňovano. Pokoje denně uklízené, doplňován minibar (zdarma). Na recepci vždy příjemné recepční. Hotel zajistit odvoz z nádraží do hotelu. Krásné prostředí, krásná Praha. Moc jsme si to užili.Děkujeme a snad někdy přístě :-)

Poděkujte uživateli Vacationer594472.
Recenzováno: 23. července 2020

Hotel je polohou na výborném místě. Všude je to kousek. Měli jsme pejska, tak nám vyhovoval i park, který byl hned vedle. Pokoje jsou moc pěkné a čisté. Snídaně jsou také výborné. Krásné jsou ranní procházky po Kampě a přilehlém parku, když nejsou ještě nikde turisti.

Poděkujte uživateli viktor399.