Hotel je v centru na krásném místě na Kampě, služby byly vyníkající, všechny paní recepční ochotné, na snídaně byl velký výběr, pokoje jsou prostorné, čisté, velké plus minibar zdarma, určitě bychom příště vybrali tento hotel znovu

Poděkujte uživateli capkomartina.
Recenzováno: 9. srpna 2020

Hotel jsem zvolila z důvodu blízkosti u Musea Kampa, kde jsem byla na divadelním představení Meda. Přivítala mne velmi milá recepční Maria. Hotelový pokoj byl útulný a čistý. Dobře jsem se vyspala, protože v hotelu byl klid. Jsem gurmán, potěšila mne proto velmi chutná snídaně. Bude-li v hotelu nadále příznivá cena, ubytuji se zde příště zase, protože často jezdím z Liberce do Prahy do divadla.

• Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli rzackova.
Recenzováno: 7. srpna 2020

Útulný hotel se super lokalitou, všude kousek pěšky, velice ochotný personál. Parkování trochu obtížnější, ale ihned nám poradili náhradní místo. Výhled z pokoje přímo na Čertovku a na Petřín. Moderní pokoje, trochu starší koupelny, bohaté snídaně.

Datum pobytu: červen 2020
Poděkujte uživateli m0nikah950.
Recenzováno: 6. srpna 2020

V hotelu jsme se s vnučkou setkaly s velmi příjemným a vstřícným personálem, pěkné a čisté ubytování, výborné snídaně, naprosto perfektní umístění hotelu. Snad jediná výtka se týká televizních stanic - z českých možno naladit pouze barrandov a šlágr, ale to jsme nahradily návštěvou shakespearovských slavností.

Poděkujte uživateli abMarcela2706.
Recenzováno: 5. srpna 2020

Hotel je umístěný v krásném místě, pro nás ideálním - všude kousek. V hotelu jsme byli ubytováni již po druhé a opět vše čisto, nachystáno, byl prováděn pravidelný úklid, denní doplnění minibaru, čisté ručníky. Skvělá služba transferu do hotelu. Všechny recepční byly velice sympatické, milé :-)

Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli Travelforme20.