Moc hezký hotel, s milým personálem. Výborná snídaně, všude bylo čisto. Postele byly pohodlné. Moc se nám v hotelu líbilo, všude bylo blízko. Procházky po Kampě byly kouzelné a navíc nám vyšlo hezké počasí.

Poděkujte uživateli Hanka821.
Petra Pastyříková, Oddělení řízení tržeb v zařízení Kampa Garden, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 4 dny

Milá Hanko,

děkujeme za skvělé hodnocení našeho hotelu, vaší přízně si velmi vážíme.

Děkujeme za zmínění krásné lokality, Kampa je opravdu kouzelná. Hotel díky své atraktivní poloze na Praze 1 je jen pár kroků od významných pražských památek jako je Karlův Most, Pražský Hrad, Lichtenštejnský palác, Lennonova zeď, chrám sv. Mikuláše a kostel Panny Marie Vítězné se slavnou voskovou soškou Pražského Jezulátka.

Doufám, že v budoucnu budeme mít příležitost Vás znovu přivítat v našem hotelu.

Přeji Vám příjemný den z Kampy,
Petra Pastyříková
Sales Manager

Hotel je v centru na krásném místě na Kampě, služby byly vyníkající, všechny paní recepční ochotné, na snídaně byl velký výběr, pokoje jsou prostorné, čisté, velké plus minibar zdarma, určitě bychom příště vybrali tento hotel znovu

Poděkujte uživateli capkomartina.
Recenzováno: 9. srpna 2020

Hotel jsem zvolila z důvodu blízkosti u Musea Kampa, kde jsem byla na divadelním představení Meda. Přivítala mne velmi milá recepční Maria. Hotelový pokoj byl útulný a čistý. Dobře jsem se vyspala, protože v hotelu byl klid. Jsem gurmán, potěšila mne proto velmi chutná snídaně. Bude-li v hotelu nadále příznivá cena, ubytuji se zde příště zase, protože často jezdím z Liberce do Prahy do divadla.

• Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli rzackova.
Recenzováno: 7. srpna 2020

Útulný hotel se super lokalitou, všude kousek pěšky, velice ochotný personál. Parkování trochu obtížnější, ale ihned nám poradili náhradní místo. Výhled z pokoje přímo na Čertovku a na Petřín. Moderní pokoje, trochu starší koupelny, bohaté snídaně.

Datum pobytu: červen 2020
Poděkujte uživateli m0nikah950.
Recenzováno: 6. srpna 2020

V hotelu jsme se s vnučkou setkaly s velmi příjemným a vstřícným personálem, pěkné a čisté ubytování, výborné snídaně, naprosto perfektní umístění hotelu. Snad jediná výtka se týká televizních stanic - z českých možno naladit pouze barrandov a šlágr, ale to jsme nahradily návštěvou shakespearovských slavností.

Poděkujte uživateli abMarcela2706.