Recenzováno: 17. září 2020

Klidný hotel poblíž Karlova mostu, velmi vstřícný personál,pokoj byl velký,čistý,s denodenním úklidem.Bohaté snídaně formou švédského stolu,nádherná terasa s výhledem na Čertovku,nepřetržitý provoz recepce

Datum pobytu: září 2020
1  Poděkujte uživateli MichalGabris.
Petra Pastyříková, Oddělení řízení tržeb v zařízení Kampa Garden, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. září 2020

Dobrý den z hotelu Kampa Garden***,

mockrát děkujeme za to, že sdílíte Vaší zkušenost v této komunitě na Tripadvisoru.

Bylo nám velkou ctí Vás přivítat v našem hotelu. Vážíme si Vašich krásných komentářů a jsme moc rádi, že jste si pobyt užili.

Budeme se těšit na příští návštěvu.

S přátelským pozdravem,
Sales Manager

Recenzováno: 2. září 2020

V hotelu jsme začali naši svatební cestu, vše proběhlo perfektně.
Pokoj byl moc hezký a velmi čistý.
Personál byl velmi vstřícný a milý, se vším vyšel vstříc.
Snídaně bohaté a vynikající.
Krásné umístění hotelu, přímo v centru města, poblíž nejdůležitějších památek Prahy.

Datum pobytu: září 2020
1  Poděkujte uživateli blazkovadominika.

Milá Dominiko,

děkuji Vám, že jste se podělila o Vaše dojmy z hotelu Kampa Garden***

Vaše slova uznání jsou pro náš tým tou největší odměnou! Bylo pro nás potěšením se o Vás starat a jsem velmi ráda, že jste si pobyt u nás užila včetně příjemného prostředí, pohodlného pokoje a servisu. Děkujeme za milá slova a pochvalu našeho vstřícného a ochotného týmu. Váš komentář jsem sdílela s celým hotelovým týmem.

Bude nám velkou ctí Vás opět přivítat do našeho nádherného hotelu, třeba na výročí svatby?

Jménem hotelu Kampa Garden přeji krásný den a ještě jednou děkuji, že jste si vybrala náš hotel pro tak vzácný a speciální okamžik jako je svatební cesta.

S přátelským pozdravem,

Recenzováno: 29. srpna 2020

Moc hezký hotel, s milým personálem. Výborná snídaně, všude bylo čisto. Postele byly pohodlné. Moc se nám v hotelu líbilo, všude bylo blízko. Procházky po Kampě byly kouzelné a navíc nám vyšlo hezké počasí.

Datum pobytu: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli Hanka821.

Milá Hanko,

děkujeme za skvělé hodnocení našeho hotelu, vaší přízně si velmi vážíme.

Děkujeme za zmínění krásné lokality, Kampa je opravdu kouzelná. Hotel díky své atraktivní poloze na Praze 1 je jen pár kroků od významných pražských památek jako je Karlův Most, Pražský Hrad, Lichtenštejnský palác, Lennonova zeď, chrám sv. Mikuláše a kostel Panny Marie Vítězné se slavnou voskovou soškou Pražského Jezulátka.

Doufám, že v budoucnu budeme mít příležitost Vás znovu přivítat v našem hotelu.

Přeji Vám příjemný den z Kampy,
Sales Manager

Recenzováno: 28. srpna 2020

Hotel je v centru na krásném místě na Kampě, služby byly vyníkající, všechny paní recepční ochotné, na snídaně byl velký výběr, pokoje jsou prostorné, čisté, velké plus minibar zdarma, určitě bychom příště vybrali tento hotel znovu

Datum pobytu: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli capkomartina.
Recenzováno: 9. srpna 2020

Hotel jsem zvolila z důvodu blízkosti u Musea Kampa, kde jsem byla na divadelním představení Meda. Přivítala mne velmi milá recepční Maria. Hotelový pokoj byl útulný a čistý. Dobře jsem se vyspala, protože v hotelu byl klid. Jsem gurmán, potěšila mne proto velmi chutná snídaně. Bude-li v hotelu nadále příznivá cena, ubytuji se zde příště zase, protože často jezdím z Liberce do Prahy do divadla.

• Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
1  Poděkujte uživateli rzackova.