Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Nejnovější recenze. Nejnižší ceny. Dokonalé místo pro nákup pobytů v hotelích.

“Nadšení pracovníci, co vám odpoví na vše, na co jste se báli zeptat” 5 z 5 bublinek
Recenze Štefánikova hvězdárna

Štefánikova hvězdárna
Zaujímá 176. místo z 921 aktivity v Praze
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 1-2 hodiny
Popis vlastníka: Public observatory focused on education and popularisation of astronomy, physics and related sciences. Two big telescopes accesible all year round. Observation of the Sun, Moon, planets and starry sky. Interactive multimedia exhibition and documentary projections (both czech and english). Opening times vary on season.
Užitečné informace: Aktivity pro starší děti, Aktivity pro malé děti
Brno, Česká republika
2 recenze
“Nadšení pracovníci, co vám odpoví na vše, na co jste se báli zeptat”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 22. listopadu 2016

Na hvězdárnu zajdeme s příptelkyní skoro vždy, když jsme na delší dobu v Praze. Naposledy jsme byli na dusíkové shpw - pan Jakub Rozehnal je fakt dobrej týpek, který ví, o čem mluví, navíc vtipně a srozumitelně, je zátžitek ho poslouchat!!

Navštíveno v listopadu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli zunajan3.
Tato recenze je subjektivním názorem člena webu TripAdvisor a není názorem společnosti TripAdvisor LLC

67 recenzí od naší komunity

• Portugalština jako první
  • Ruština jako první
  • Všechny
Nejprve čeština

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Štefánikova hvězdárna, si také prohlíželi

Už jste navštívili Štefánikova hvězdárna? Sdílejte své zkušenosti!