Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Nejnovější recenze. Nejnižší ceny. Dokonalé místo pro nákup pobytů v hotelích.

“Super zábava na odpoledne/večer”

Štefánikova hvězdárna
Č. 165 z 935 aktivity v Praze
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 1-2 hodiny
Popis vlastníka: Public observatory focused on education and popularisation of astronomy, physics and related sciences. Two big telescopes accesible all year round. Observation of the Sun, Moon, planets and starry sky. Interactive multimedia exhibition and documentary projections (both czech and english). Opening times vary on season.
Užitečné informace: Aktivity pro starší děti, Aktivity pro malé děti
Praha, Česká republika
1 recenze
“Super zábava na odpoledne/večer”
Recenzováno: 29. listopadu 2016

S dětmi jsme shlédli odpolední program, pak jsme v kopuli pozorovali srpeček Venuše, který se dětem moc líbil. Asi nejlepší jsou průvodci, kteří se vám opravdu věnují a je vidět, že je to baví, žádná "prohlídka na hradě". Doporučuji spojit s procházkou Petřínem a výletem lanovkou.

Navštíveno v listopadu 2016

• Všechny
Nejprve čeština
Brno, Česká republika
2 recenze
“Nadšení pracovníci, co vám odpoví na vše, na co jste se báli zeptat”
Recenzováno: 22. listopadu 2016

Na hvězdárnu zajdeme s příptelkyní skoro vždy, když jsme na delší dobu v Praze. Naposledy jsme byli na dusíkové shpw - pan Jakub Rozehnal je fakt dobrej týpek, který ví, o čem mluví, navíc vtipně a srozumitelně, je zátžitek ho poslouchat!!

Navštíveno v listopadu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli zunajan3.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Štefánikova hvězdárna, si také prohlíželi

Už jste navštívili Štefánikova hvězdárna? Sdílejte své zkušenosti!