“Super zábava na odpoledne/večer”

Štefánikova hvězdárna
Č. 165 z 957 aktivity v Praze
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 1-2 hodiny
Popis vlastníka: Public observatory focused on education and popularisation of astronomy, physics and related sciences. Two big telescopes accesible all year round. Observation of the Sun, Moon, planets and starry sky. Interactive multimedia exhibition and documentary projections (both czech and english). Opening times vary on season.
Užitečné informace: Aktivity pro malé děti, Aktivity pro starší děti
Recenzováno: 29. listopadu 2016

S dětmi jsme shlédli odpolední program, pak jsme v kopuli pozorovali srpeček Venuše, který se dětem moc líbil. Asi nejlepší jsou průvodci, kteří se vám opravdu věnují a je vidět, že je to baví, žádná "prohlídka na hradě". Doporučuji spojit s procházkou Petřínem a výletem lanovkou.

Poděkujte uživateli ver0nikar58.

Recenzováno: 22. listopadu 2016

Na hvězdárnu zajdeme s příptelkyní skoro vždy, když jsme na delší dobu v Praze. Naposledy jsme byli na dusíkové shpw - pan Jakub Rozehnal je fakt dobrej týpek, který ví, o čem mluví, navíc vtipně a srozumitelně, je zátžitek ho poslouchat!!

1  Poděkujte uživateli zunajan3.

Poděkujte uživateli peterw_in_Wakefield.

Poděkujte uživateli Elena O.
Recenzováno: 13. září 2017

Poděkujte uživateli Ian L.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Štefánikova hvězdárna, si také prohlíželi

Už jste navštívili Štefánikova hvězdárna? Sdílejte své zkušenosti!