“posezení s přáteli”

Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 1-2 hodiny
Recenzováno: 11. listopadu 2016

Zavítali jsme zde s přáteli na večerní poezení. Ač nikdo z nás pivům nijak moc neholduje, tak já osobně jsem tedy pár kousků ochutnal a 3 ze 4 mi opravdu chutnaly. Prostředí příjemné a toalety stylové (pánské).

Poděkujte uživateli Marcel B.

Recenzováno: 11. ledna 2017

Poděkujte uživateli Jana K.
Recenzováno: 3. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

1  Poděkujte uživateli Neil K.
Recenzováno: 9. července 2016 prostřednictvím mobilu

Poděkujte uživateli Chilli05187049.
Recenzováno: 18. června 2016

Poděkujte uživateli bubak.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pivoteka Beergeek, si také prohlíželi

Už jste navštívili Pivoteka Beergeek? Sdílejte své zkušenosti!