Hotel Meritum
  • Restaurace
Hotel GOLF(Praha)
FiltrVšechny jazyky
Recenzováno: 27. září 2016

Zúčastnil jsem se venkovní oslavy, prostředí bylo příjemné, obsluha velmi milá, vždy se snažila vyjít vstříc, venkovní stany chránili před deštěm, upravené stoly, vše na velmi dobré úrovni, možnost parkování, 3 druhy piv (Plzeň, Kozel 11, Tři sestry).

• Datum pobytu: září 2016, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli Filip Z.
Recenzováno: 29. července 2016

Vše proběhlo v pohodě, příjemný personál. Jen původně dohodnutá 4 lůžka dopadla jako 3 a přistýlka. A ještě slibované večeře pro všechny na oba večery pobytu, byly také "zkrouhnuté" na jednu. Jinak se vším spokojenost.

• Datum pobytu: červenci 2016, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli daskaz.
Recenzováno: 29. května 2016 prostřednictvím mobilu

Jeden z nejmilejších pobytů. Pokoje ohromné, čisté s nadstandardním příslušenstvím. Lobby nádherné, milá obsluha. Žádný hluk během noci, kupodivu ani od letadel a to je letiště opravdu za rohem. Do centra za 20min.vláčkem, na který platí jízdenka mhd. Snídaně luxusní!! Nemohu souhlasit s některými recenzemi-voda, 2druhy džusů, káva, mléko, čaje, mísa ovoce, zeleniny, párky, vejce na 2 zpusoby, houbovy kuskus, jogurty, 5druhu marmelad, asi 4druhy vlocek, salamy, syry, maslo, rama, mazaci syr, nekolik druhu sladkeho i slaneho peciva s moznosti rozpečení/opečení. Jestli tohle někomu nestačí, ať si dělá snídani na pokoji. My byli nadšení.

Datum pobytu: květnu 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Naďa D.
Recenzováno: 13. srpna 2015

měli jsme třídenní pobyt zaplacený přes voucher. hotel byl v celku v pohodě, čistý, až na množství vlasů v umyvadle, neskutečné horko na pokoji, chyběla klima. docela hluk od cesty, která je hned u hotelu. snídaně průměrná, nedostatek zeleniny, žádné ovoce.
večeře U Rychtáře výborná.
Bylo vidět, že v tomto hotelu mají přednost Němci, před Čechy, kteří přijeli na voucher.
Bylo nám sděleno, aby jsme si pospíšili, jestli jdeme na večeři, protože pak přijdou Němci, kteří přijeli a už nebudou mít na nás čas.

• Datum pobytu: srpnu 2015, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli RENATA S.

• Datum pobytu: dubnu 2018, cestoval(a) pracovně