“Hotel blízko letiště”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 7 dalších stránek!
Hotel Meritum
Č. 372 z 648 hotelů v Praze
Recenzováno: 26. července 2017

Tento hotel se nachází blízkou letiště Václava Havla.
Strávila jsem zde dvě noci a hodnotím jej průměrně.
V celém hotelu byl trochu zvláštní puch (takový starý).
Pokoj byl v celkem slušném stavu (já měla výhled na věznici).
Negativně hodnotím koupelnu - dlouho jsem čekala na teplou vodu ve sprše + v koupelně chybí fén ...(myslím, že fén by měl být v dnešní době součástí každé hotelové koupelny).
V noci mi trochu praskalo topení a jelikož jsem byla ve spodním patře - slyšela jsem často zvuky tekoucí vody z jiných pokojů.

Snídaně - jednalo se o klasickou bufetovou snídani.

Pro přespání hotel ujde (hlavně kvůli rychlému transferu na letiště)...ale více dní bych v něm strávit nechtěla.

• Datum pobytu: březnu 2017, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli the_iff.

Recenzováno: 27. září 2016

Zúčastnil jsem se venkovní oslavy, prostředí bylo příjemné, obsluha velmi milá, vždy se snažila vyjít vstříc, venkovní stany chránili před deštěm, upravené stoly, vše na velmi dobré úrovni, možnost parkování, 3 druhy piv (Plzeň, Kozel 11, Tři sestry).

• Datum pobytu: září 2016, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli Filip Z.
Recenzováno: 29. července 2016

Vše proběhlo v pohodě, příjemný personál. Jen původně dohodnutá 4 lůžka dopadla jako 3 a přistýlka. A ještě slibované večeře pro všechny na oba večery pobytu, byly také "zkrouhnuté" na jednu. Jinak se vším spokojenost.

• Datum pobytu: červenci 2016, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli daskaz.
Recenzováno: 29. května 2016 prostřednictvím mobilu

Jeden z nejmilejších pobytů. Pokoje ohromné, čisté s nadstandardním příslušenstvím. Lobby nádherné, milá obsluha. Žádný hluk během noci, kupodivu ani od letadel a to je letiště opravdu za rohem. Do centra za 20min.vláčkem, na který platí jízdenka mhd. Snídaně luxusní!! Nemohu souhlasit s některými recenzemi-voda, 2druhy džusů, káva, mléko, čaje, mísa ovoce, zeleniny, párky, vejce na 2 zpusoby, houbovy kuskus, jogurty, 5druhu marmelad, asi 4druhy vlocek, salamy, syry, maslo, rama, mazaci syr, nekolik druhu sladkeho i slaneho peciva s moznosti rozpečení/opečení. Jestli tohle někomu nestačí, ať si dělá snídani na pokoji. My byli nadšení.

Datum pobytu: květnu 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Naďa D.
Recenzováno: 13. srpna 2015

měli jsme třídenní pobyt zaplacený přes voucher. hotel byl v celku v pohodě, čistý, až na množství vlasů v umyvadle, neskutečné horko na pokoji, chyběla klima. docela hluk od cesty, která je hned u hotelu. snídaně průměrná, nedostatek zeleniny, žádné ovoce.
večeře U Rychtáře výborná.
Bylo vidět, že v tomto hotelu mají přednost Němci, před Čechy, kteří přijeli na voucher.
Bylo nám sděleno, aby jsme si pospíšili, jestli jdeme na večeři, protože pak přijdou Němci, kteří přijeli a už nebudou mít na nás čas.

• Datum pobytu: srpnu 2015, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli RENATA S.
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Praze.
Dolce Villa Hotel
Holiday Inn Prague Airport
Č. 252 z 648 – Praha
480 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Hotel Meritum? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Hotel Meritum

Adresa: Staré náměstí 14/8 | Ruzyne, Praha 161 00, Česká republika
Lokalita: Česká republika > Čechy > Praha > Praha 6
Vybavení:
Business centrum s přístupem k internetu Snídaně v ceně Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Bezplatné parkování Domácí zvířata vítána (psi/mazlíčci vítáni) Restaurace Pokojová služba Bezbariérový přístup
Styl hotelu:
Hotel nabízející nejlepší poměr cena / kvalita v Praze č. 16
Rozsah cen: 954 Kč–6 440 Kč (na základě průměrných cen standardního pokoje)
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 3 — Hotel Meritum 3*
Pokoje: 50
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Booking.com, Hotels.com, Expedia a 5viajes2012 S.L.. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Hotel Meritum. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.
Také známý jako:
Meritum Hotel Prague

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?